Rajtidőpontok egyéni és 2-3 fős csapatverseny

Köszönjük a türelmeteket, mostantól elérhetők a rajtidőpontok!

Az egyéni verseny indulói 7:05-kor rajtolnak!

A RAJTOLTATÁS ELVE
A 2-3 fős csapatokat – az esélyegyenlőség biztosítása érdekében -, kategória szerint egyszerre rajtoltatjuk, így a verseny során a riválisok nyomon követése egyszerűsödik.

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 14. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG!
MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

Csapat név Rajtidőpont
#rezso 2 7:45:00
#szuperlesz 2 7:45:00
2 barát 1 kör 2 7:45:00
220 felett észre sem veszed 2 7:45:00
2in1 2 7:45:00
A Csaba meg a Gábor 2 7:45:00
A fele se tréfa! 2 7:45:00
A Plandurance emberei 2 7:45:00
A Sárkány és a Főnix 2 7:45:00
A tejes meg a kocka 2 7:45:00
A Vékony és a Pici 2 7:45:00
A&Z 2 7:45:00
Amphora Búvár Klub 2 7:45:00
Apja-lánya 2 7:45:00
Ati es Zoli 2 7:45:00
az őrült meg a Szőke 2 7:45:00
BaFo 2 7:45:00
battaGuys 2 7:45:00
BaZsiga Team 2 7:45:00
BClovers 2 7:45:00
Bea meg Én 2 7:45:00
Bihari Ultrák 2 7:45:00
Bonyhádon születtünk 2 7:45:00
BünteTókör 2.0 2 7:45:00
Ceglédi Duo 2 7:45:00
Cofforest 2 7:45:00
Crazy Runners 2 7:45:00
Csak az Ikrek 2 7:45:00
Csak egy feles 2 7:45:00
Dabasi ultrák 2 7:45:00
DuplaA 2 7:45:00
Éheskettes 2 7:45:00
ErReZsu 2 7:45:00
Ez is csak egy Tó kör 2 7:45:00
FanBri 2 7:45:00
FCSCS 2 7:45:00
FeRIENDS 2 7:45:00
FittiKétfős 2 7:45:00
Fuss GP , fussss 2 7:45:00
FUSSATOK KUTYÁSOK DUÓ 2 7:45:00
FuTeam Duo 2 7:45:00
FutóDuó 2 7:45:00
Futómaffia 2 7:45:00
Futunk IS 2 7:45:00
Gabi és a Low-Bus-Oh 2 7:45:00
Gazella Duó 2 7:45:00
Gazella2 Team 2 7:45:00
Goodwill Pharma Ultra Team 2 7:45:00
Gödöllői Wado 2 7:45:00
GWD 2 7:45:00
GYALOG GALOPP 2 7:45:00
Gyere táncolj! 2 7:45:00
Harcsafiúk 2 7:45:00
Hegyikalandok 2 7:45:00
Herki és a fontolva haladók 2 7:45:00
Holnap hajnalig…. 2 7:45:00
Holnapra megszépül 2 7:45:00
HUNI.HU 2 7:45:00
IronCats 2 7:45:00
Kávészünet 2 7:45:00
Kenguru-Team 2 7:45:00
Kinek az ötlete volt 2 7:45:00
KoKi Team 2 7:45:00
kriksz 2 7:45:00
Lépésről lépésre 2 7:45:00
Ma nincs kedvem, Drágám! 2 7:45:00
MARKET Ultra Running Team 2 7:45:00
Másfél Móni 2 7:45:00
Mogyoró Krémje Újratöltve 2 7:45:00
Mosolygós lányok 2 7:45:00
Mr. és Mrs. Smith 2 7:45:00
Nagylóki Iringók 2 2 7:45:00
Namégegyszer… 2 7:45:00
NÉBIH KÜI 2 7:45:00
NeSzakadjMeg 2 7:45:00
nnamégegyszer 2 7:45:00
Nyíregyházi Agarak 2 7:45:00
NYOMORULTAK 2 7:45:00
OncoTeam – Ultra 2 7:45:00
Ő volt az 2 7:45:00
Ő+Én 2 7:45:00
Paksi sprint 2 7:45:00
Palásthy Family 2 7:45:00
Papik 2 7:45:00
Pátkai futók 2 7:45:00
PFB-110perfő 2 7:45:00
PFB-Visszadobtak 2 7:45:00
Pizzaműhely 2 7:45:00
PlantRevolt Ultra 2 7:45:00
Póni és Kacsa újratöltve 2 7:45:00
Ráckeve 4 2 7:45:00
Robi barátai 2 7:45:00
Rozoga Duo 2 7:45:00
RUN YOU FOOLS 2 7:45:00
Runbogard 2 7:45:00
Running Licence Team 2 7:45:00
SETE 2 7:45:00
Sipekiek 2 7:45:00
Slow Flow 2 7:45:00
Slow Motion 2 7:45:00
Sörhas ellen M&M 2 7:45:00
Száguldó CsigAnyák 2 7:45:00
Száguldó Szöszik 2 7:45:00
Szerinted igen?! 2 7:45:00
Szilas team 2 7:45:00
SZIVI 2 7:45:00
Szökkenő ugribugrik 2 7:45:00
Szuperszázas 2 7:45:00
Tatabányai Tűzoltóság Házaspárosa 2 7:45:00
Távfutóművek kevésbé ravasz váltója 2 7:45:00
Te akartad! 2 7:45:00
Team Scandinavia 2 7:45:00
Tedd a dolgod és Kész! 2 7:45:00
The men 2 7:45:00
TrapPisták 2 7:45:00
TwoRist 2 7:45:00
Ultracimbik 2 7:45:00
VeganRunners 2 7:45:00
VILLANY-ÁSZOK 2 7:45:00
Vlk zmrzl hrd 2 7:45:00
Zánkai Vaddisznók 2 7:45:00
Zártosztály Racing Team 2 7:45:00
Zsolti & Igor 2 7:45:00
Csúcsforma Team 2 7:45:00
#catch22 3 8:30:00
#elkenjük 3 8:30:00
#nekünkelmentekhazulról 3 8:30:00
#onemorelake 3 8:30:00
1 LAP 3 8:30:00
2D1F 3 8:30:00
2oooo21 3 8:30:00
3in1 3 8:30:00
A 3 Kun 3 8:30:00
Adri meg 2 pasi 3 8:30:00
Alföldi Betyárok 3 8:30:00
Alföldi legények 3 8:30:00
Anya futni ment 3 8:30:00
Atis 50 3 8:30:00
Az Őrült Hármas 3 8:30:00
BAB 3 8:30:00
Bajkáli Nindzsák 3 8:30:00
Bakonyi koboldok 3 8:30:00
Barlangimentők 3 8:30:00
Bátrak 3 8:30:00
Burpee team 3 8:30:00
Csak 44 szigetkör 3 8:30:00
Csak egy kör rendel 3 8:30:00
Csapatszellem 3 8:30:00
Csepel Evezős Klub Masters 3 8:30:00
Dragons 3 8:30:00
Dynafit Team 3 8:30:00
Egyenfeszültség 3 8:30:00
elevator team 3 8:30:00
Erdőt (is) kerülők 3 8:30:00
Ez nem gyakorlat! 3 8:30:00
FaterokésKriszti 3 8:30:00
FireRunners 3 8:30:00
Fogalmunk sincs 3 8:30:00
Forward Ever 3 8:30:00
FUN DA RUN 3 8:30:00
Fűzfői öböl 2 3 8:30:00
Gizionok Baráti Köre 3 8:30:00
Gyalog galopp és a HaveRock 3 8:30:00
Hármas Fogat 3 8:30:00
Három muskotályos 3 8:30:00
Hilti Pro 3 8:30:00
Hirtelen 70 3 8:30:00
Húsznegyvenkilenc 3 8:30:00
IDDQD 3 8:30:00
Kávé Queens 3 8:30:00
Kazincbarcika 3 8:30:00
KB ODRA OPOLE & SOPRON 3 8:30:00
Kérek egy hekket! 3 8:30:00
Kérek egy lángost! 3 8:30:00
KIK-team 3 8:30:00
Knorr Bremse Egynapos Vonat 3 8:30:00
Knorr-Bremse Nyuszimotor 3 8:30:00
Láb is in the air 3 8:30:00
Lefutjuk 3 8:30:00
LÉPCSŐHÁZ 3 8:30:00
Libák 3 8:30:00
Maccabi VAC Futkoshow Team 3 8:30:00
Magyar Barlangi Mentőszolgálat 3 8:30:00
majdnem3Pötör 3 8:30:00
mazsodit 3 8:30:00
Mazsolák 3 8:30:00
Menjen a láb 3 8:30:00
Mi 3 8:30:00
Mind System Sashegyi Gepárdinák 3 8:30:00
Mindhárom 3 8:30:00
MóRun 3 8:30:00
Napkeleti bölcsek 3 8:30:00
Nekem még mindig mindegy 3 8:30:00
Nekünk a Balaton a RivieRUN 3 8:30:00
Nélkülünk nincs UB 3 8:30:00
Nevess RUNk 3 8:30:00
Örjöngő Hörcsögök 3 8:30:00
Papi és a lányok 3 8:30:00
Pélyiék 3 8:30:00
PFB – Körcsinálók 3 8:30:00
Pindur Pandúrok 3 8:30:00
RKP 3 8:30:00
Run and Roll 3 8:30:00
RunandBeer 3 8:30:00
Running Contact Ultra Adventure 3 8:30:00
Running Daddies 3 8:30:00
SALE%VÉSZ 3 8:30:00
SanthaCourse 3 8:30:00
Sárrét FUTrinkák 3 8:30:00
SEIREN RUNNING GROUP 3 8:30:00
Sendülüdű 3 8:30:00
Száguldó Titánok 3 8:30:00
Szakre Kör 3 8:30:00
Szarkalábak 3 8:30:00
Szegény Joli 2021 3 8:30:00
Szökkenő Szőke Nők 3 8:30:00
Szuperanyuk 3 8:30:00
Szuperszónikusok 3 8:30:00
T.I.M. 3 8:30:00
TárnokSprint Trió 3 8:30:00
ToJoTa 3.0 3 8:30:00
TÖ-PE-TE 3 8:30:00
TriÁsz 3 8:30:00
Two and Me 3 8:30:00
UBikák 3 8:30:00
Ultra Strucc 3 8:30:00
UltraLeieRun 3 8:30:00
UltraMérő 3 8:30:00
ultraszőkék 3 8:30:00
Utána torta! 3 8:30:00
ZOI 3 8:30:00
Menü