Rajtidőpontok egyéni és 2-3 fős csapatverseny

Köszönjük a türelmeteket, mostantól elérhetők a rajtidőpontok!

Az egyéni verseny indulói 7:05-kor rajtolnak!

A verseny történetében első alkalommal országos média (Jazzy rádió, Millásreggeli), élőben közvetíti az egyéni rajtot.

A RAJTOLTATÁS ELVE
A 2-3 fős csapatokat – az esélyegyenlőség biztosítása érdekében -, kategória szerint egyszerre rajtoltatjuk, így a verseny során a riválisok nyomon követése egyszerűsödik.

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 14. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG!
MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

 

CSAPAT NÉV / TEAM NAME FŐ / PER RAJT IDŐPONT / START TIME
Sörhas ellen M&M 2 7:45:00
Gazella duó 2 7:45:00
1Lake2Go 2 7:45:00
#azEdimegaVera 2 7:45:00
Chickenlegs 2 7:45:00
Mag2Team 2 7:45:00
2in1 2 7:45:00
Gyere táncolj! 2 7:45:00
FuTeam Duo 2 7:45:00
PFB-Visszadobtak 2 7:45:00
Átvirrasztva is szép vagyok 2 7:45:00
ROZOGA DUO 2 7:45:00
Roadster 2 7:45:00
WakeUpAndRun 2 7:45:00
Suzuki FC Zs&T 2 7:45:00
B-RUNerek 2 7:45:00
PFB – Pomázi Pandák 2 7:45:00
SETE 2 7:45:00
ExSzomszédok 2 7:45:00
ApaLánya 2 7:45:00
ISSIMO DUO by Csécsei Team 2 7:45:00
Holnapra megszépül 2 7:45:00
UltraViola 2 7:45:00
Ultra 4 láb 2 7:45:00
Double Steel 2 7:45:00
2 Őrült Határőr 2.0 2 7:45:00
Team Russians 2 7:45:00
SzakadjMeg 2.0 2 7:45:00
Runbogard2 2 7:45:00
Szuperszónikusok 2 7:45:00
Zalaegerszegi Ultra Szöszik 2 7:45:00
Csak belerángattál! 2 7:45:00
Két feles lesz! 2 7:45:00
Ide nekünk az oroszlánt! 2 7:45:00
PFB duó 2 7:45:00
SziVI 2 7:45:00
221000 lépés Szívvel & Lélekkel 2 7:45:00
EBadták 2 7:45:00
Próbáljuk meg 2.0 2 7:45:00
Másfél Móni 2 7:45:00
Bea meg Én 2 7:45:00
Két esélyes 2 7:45:00
Csaksimanmónikateam 2 7:45:00
Knorr-Bremse Twix 2 7:45:00
MAXIM Ultra Duo a maximumon 2 7:45:00
Száguldó Szöszik 2 7:45:00
Ketten 1 körön 2 7:45:00
Kettő lett, maradhat!? 2 7:45:00
Csak kutyát sétáltatunk 2 7:45:00
Rákosmenti Oroszlányok 2 7:45:00
Heart Rate 2 7:45:00
UltraPáros 2 7:45:00
Szerinted igen?! 2 7:45:00
Rakéta csapat 2 7:45:00
TomCat 2 7:45:00
Lépésről lépésre 2 7:45:00
Páratlan Vízöntők 2 7:45:00
#mármegintrábeszéltél 2 7:45:00
Zuba Team 2 7:45:00
Suzuki 2WD 2 7:45:00
Hódító Gyógyítók II JUNO 2 7:45:00
BattaBoyz 2 7:45:00
K2 2 7:45:00
Csak az Ikrek 2 7:45:00
Ad Hoc Project 2 7:45:00
kétfélkör 2 7:45:00
Veszett kutyák 2 7:45:00
adidas Runners Duo 2 7:45:00
Bécsi Rohanók 2 7:45:00
PrekoSzabalu 2 7:45:00
Pénzügyőr SE 2 2 7:45:00
Mama end dö Tata 2 7:45:00
Megállíthatatlanok 2 7:45:00
NoName Run Duo 2 7:45:00
Huni2.hu 2 7:45:00
RUNNING LICENCE TEAM 2 7:45:00
Véletlen Duó 2 7:45:00
A Jó és a Csúf 2 7:45:00
Technical Rapid 2 7:45:00
Apjalánya 2 7:45:00
Namégegyszer… 2 7:45:00
Romaxx 2 7:45:00
SzeibertDuó 2 7:45:00
Sopianae Like Run 2 7:45:00
Szakik 2 7:45:00
Halász-Dobó team 2 7:45:00
MARKET Ultra Running Team 2 7:45:00
Vlk zmrzl hrd 2 7:45:00
Vidám Lányok Egerből 2 7:45:00
CsaBa RUNszesz 2 7:45:00
Százas 2 7:45:00
villány-ászok 2 7:45:00
Gödöllői Wado 2 7:45:00
FCSCS 2 7:45:00
Höbör kör 2 7:45:00
Amphora Búvár Klub 2 7:45:00
Kozmikus Fecskék 2 7:45:00
Hegyikalandok 2 7:45:00
AlföldiTekergők 2 7:45:00
Senki kedvéért nem fékezünk 2 7:45:00
Katasztrofális házasok 2 7:45:00
Kata és Karesz 2 7:45:00
BClovers 2 7:45:00
A^2 2 7:45:00
DUPLA A 2 7:45:00
Vénacentrum 2 7:45:00
LacaSutyi 2 7:45:00
Ő meg én 2 7:45:00
Vegan Dads 2 7:45:00
The Men 2 7:45:00
Mogyoró Krémje 2 7:45:00
Kettenfutjuk 2 7:45:00
Erika megmondta 2 7:45:00
SZBNK 3 8:30:00
Életrevalók 3 8:30:00
Száguldó Titánok 3 8:30:00
Shero Power 3 8:30:00
Sailor Moon 3 8:30:00
1 LAP 3 8:30:00
Egyenfeszültség 3 8:30:00
Mindhárom 3 8:30:00
Lassú puszi 3 8:30:00
OncoTeam – Ultra 3 8:30:00
Running Contact Ultra Adventure 3 8:30:00
Futóbarátok 3 8:30:00
BünteTókör 1.0 3 8:30:00
Firerunners 3 8:30:00
Teknőckirálylányok 3 8:30:00
Netten8 3 8:30:00
Adri és két pasi 3 8:30:00
Alföldi legények 3 8:30:00
Örjöngő Hörcsögök 3 8:30:00
#runwithKati 3 8:30:00
Hármas Fogat 3 8:30:00
Nekem mindegy 3 8:30:00
UltraBonyhád 3 8:30:00
Forrest Girls 3 8:30:00
Knorr-Bremse TRIviéra 3 8:30:00
KIK-team 3 8:30:00
AWF 3 8:30:00
KÖRTETT 3 8:30:00
Kék 3 8:30:00
Kalandorok 3 8:30:00
Turul Trail Trió 3 8:30:00
Ultra Strucc 3 8:30:00
Szigetik meg a Lajos 3 8:30:00
NÉBIH KÜI 3 8:30:00
TiCsapatunk 3 8:30:00
Három muskotályos 3 8:30:00
#velenceijanem 3 8:30:00
Hármashangzat 3 8:30:00
Flirt with the pain 3 8:30:00
Fehérvári Betyárok 3 8:30:00
Gizicsibék 3 8:30:00
B terv 3 8:30:00
Micsapattok 3 8:30:00
CsokiCsapat 3 8:30:00
Ultra Betyárok 3 8:30:00
Kozmikus Fecskek 3 3 8:30:00
Gizionok Baráti Köre 3 8:30:00
Mesterhármas 3 8:30:00
Pélyiék 3 8:30:00
Stréband 3 8:30:00
Lilafehér 3 8:30:00
FUTszTOK 3 8:30:00
UltraLeieRun 3 8:30:00
Hárman pácban 3 8:30:00
Szakre Kör 3 8:30:00
Napkeleti bölcsek 3 8:30:00
123 3 8:30:00
Elmű-Trióda 3 8:30:00
IDDQD 3 8:30:00
Van még idő 3 8:30:00
2 szőke és egy Róka 3 8:30:00
MAD women 3 8:30:00
Lafabri 3 8:30:00
Újra neki megyünk 3 8:30:00
MagLoad 3 8:30:00
Fuss&Foss 3 8:30:00
Jövőreseússzukát 3 8:30:00
PFB – hárommegegyniki 3 8:30:00
fuTRInka 3 8:30:00
Húsznegyvenkilenc 3 8:30:00
Grep-tri-On 3 8:30:00
Hármacskán 3 8:30:00
dabasi ultra trió 3 8:30:00
Használt autók egyik fele 3 8:30:00
Csak egy kör rendel 3 8:30:00
Suzuki Keménymag 3 8:30:00
Fait accompli 3 8:30:00
Lendületes lajhárok 3 8:30:00
Running Daddies 3 8:30:00
Barlangimentők 3 8:30:00
UltraBálozók 3 8:30:00
Használtautók Szeged Másik Fele 3 8:30:00
FMC Balaton RoUNd 3 8:30:00
BAB 3 8:30:00
Bátrak 3 8:30:00
FutATrió 3 8:30:00
A Jó, a Rossz és a Csúf 3 8:30:00
Go the distance 3 8:30:00
Szarkalábak 3 8:30:00
#csekerun és a Csajok 3 8:30:00
HILTI PRO 3 8:30:00
#catch-22 3 8:30:00
Futókaland 3 8:30:00
Sárréti FUTrinkák 3 8:30:00
6árfeszegetők 3 8:30:00
Turbó Csigák 3 8:30:00
2D1F 3 8:30:00
Lelkitársak 3 8:30:00
Runscientious 3 8:30:00
Két pasi meg egy kicsi 3 8:30:00
Forward Ever 3 8:30:00
Komótos Team 3 8:30:00
PAL 3 8:30:00
Menjen a láb 3 8:30:00
Csigasprint 3 8:30:00
majdnem3Pötör 3 8:30:00
Laktát Sport Team 3 8:30:00
BNB Crew 3 8:30:00
UltraMérő 3 8:30:00
Juditok+1 3 8:30:00
Szélviharom 3 8:30:00
Hatláb 3 8:30:00
TLFC 3 8:30:00
SZLAM trió 3 8:30:00
Örömfutók 3 8:30:00
Nemzeti Sport Kihívás 3 8:30:00
Chipnélkülisjókvagyunk 3 8:30:00
elevator team 3 8:30:00
Unicef Iron Team 3 8:30:00
Kazincbarcika 3 8:30:00
Érd 2+1 3 8:30:00
Knorr Bremse – Fairy Tale 3 8:30:00
Robi barátai 2 3 8:30:00
Ultra Vegans 3 8:30:00
Királylányok 3 8:30:00
synpac 3 8:30:00
A Három Haraszti 3 8:30:00
Majd lesz valami 3 8:30:00
TárnokSprint 3 8:30:00
MASZK – Futógépek 3 8:30:00
Velociraptor 3 8:30:00
Csécsei Team TRIO 3 8:30:00
#nekünkelmentekhazulról 3 8:30:00
Iron20árok 3 8:30:00
KEFE-N.Nulla 3 8:30:00
Peak Performers 3 8:30:00
K.V.M.K.Sz. 3 8:30:00
Fuss & Láss 3 8:30:00
A három bővér 3 8:30:00
Békési T.Á.P.-os futók 3 8:30:00
Boro Trans Running Team 2 3 8:30:00
NEUROCHIKS 3 8:30:00
Sejk 3 8:30:00
#elkenjük 3 8:30:00
Varga, Virág, Kozma 3 8:30:00
HAPIend 3 8:30:00
Szécsényi Ultrások 3 8:30:00
VaSaBi 3 8:30:00
Menü