Rajtidőpontok 4-13 fős csapatverseny

Köszönjük a türelmeteket, mostantól elérhetők a rajtidőpontok!

A jelenleg elérhető beosztás azt az ütemet követi, amelyet már a korábbi években megszokhattatok. Tudjuk, hogy jelen állás szerint Magyarországon nem kerülhet megrendezésre 500 fő feletti szabadtéri rendezvény, de mi bízunk abban, hogy májusra ez a helyzet változik. A dátum közeledtével folyamatosan tájékoztatunk benneteket az esetleges változtatásokról, érintse az akár a rajtoltatás menetét, akár a verseny megrendezését.

Köszönjük türelmeteket!

NN Ultrabalaton STAFF
2020. március 12.

A RAJTOLTATÁS ELVE
A leglassabb csapatokat az elején, a leggyorsabbakat a végén indítjuk el. A rajtidőpontok felosztásához használt algoritmus az átlagos sebességű  csapatokat (akik a mezőny több mint 90 %-át jelentik) a köztes időpontokba osztotta be úgy, hogy a körön lehetőség szerint ne alakuljanak ki nagy torlódások és dugók. A céges csapatkategóriában az egy cégtől érkező csapatok részére az általatok a nevezés során megadott köridő figyelembevételével lehetőség szerint közös rajtidőpontot jelöltünk ki.

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 14. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

CSAPAT NÉV RAJT
42 6 10:30:00
:  ZUGFLOW UB TEAM 8 6:35:00
! FUTkorÁszok! 9 12:20:00
!FUTkorÁszok! 9 14:25:00
“Futótűz-1” Szeged Tűzoltóság 10 17:40:00
“FUTÓTŰZ”  FUTÓKLUB-2 Szeged Tűzoltók 10 17:40:00
“Szedett-Vedett” társaság 8 6:50:00
#CSAKAZÉRTIS 9 6:50:00
#csináloktortát#talán 10 12:20:00
#dehülyékvagyunk 12 13:40:00
#egyUTT 13 6:10:00
#gyeregyereállj 10 6:35:00
#HRSE-HÉTFŐ 9 17:05:00
#kellegynév 5 15:35:00
#nemkellchip 12 6:50:00
#PorscheRun 10 15:40:00
#pöcsköszörűk 10 9:40:00
#PUMPUM 10 11:50:00
#sopRUN 10 10:50:00
#tökamatőrök 12 6:50:00
>FETI futók 5 10:05:00
>FETII 12 10:05:00
>FETIII futók 13 10:05:00
10sfogat 10 14:30:00
1gy2tt V3l4d 8 15:45:00
220 felett 10 5:15:00
42go 8 14:35:00
47 inch 5 4:00:00
48 inch 12 4:00:00
49inch 13 4:00:00
4en futunk 9 6:50:00
4futónő 4 14:55:00
4runners 11 14:30:00
52 inch 13 5:25:00
575 “A” Team 4 14:50:00
575 Avengers 7 14:50:00
5in1 5 17:40:00
6 Tyúk a tó körül 6 5:25:00
6alom 6 14:45:00
6Nárcisz4Hospice 6 14:55:00
6X2LÁBON 6 6:35:00
8lábon a Balaton körül 4 6:35:00
A főnix rendetlenjei 9 17:40:00
A Közlekedési Kultúra Napjának csapata 5 5:10:00
A név nem számít! 7 14:55:00
A Ninja és mi 8 4:00:00
A Szezon Fazonjai 8 6:55:00
A vad völgy paripái 13 12:20:00
A VÉGÉN VÁR A FRÖCCS 12 9:40:00
A Vígan Athletic 2 9 17:55:00
A-R(o)UN(d)- Balaton 6 6:55:00
A-S-A-P 11 5:15:00
A306 és a slepp 6 12:20:00
ABNL 11 6:25:00
ABRIS 12 15:45:00
Accent Hosszúlépés 12 6:35:00
Accent[ure] on the Run 6 14:55:00
Accenture 10 9:40:00
Acélváros 10 6:35:00
Acélváros 2 10 6:35:00
Acg 12 14:55:00
Adidas ULTRAnners 6 17:30:00
ADWEKO RUN 13 9:40:00
ÁEEK EESZT 13 5:20:00
Aegon Fundrunners 13 14:50:00
Aegon Sportegyesület 13 4:00:00
AF-KLM FSSC Runners 13 14:55:00
AFErgeteges Négyes 4 9:40:00
aFutóKapcsolat 13 6:10:00
AGC 5 8 10:50:00
Agc6 5 10:30:00
AGCO Runners 4 9:40:00
Agresszív Békák 5 6:45:00
AgRun 12 6:10:00
AHSokk 11 9:40:00
AImotiveated 13 15:45:00
AIRBUS RunFactory 13 9:00:00
Airport IT 11 9:25:00
Airport1 13 9:25:00
Ajkavádli 8 14:30:00
Aktív Mindennapok 13 6:45:00
Aktívmami 13 6:30:00
Alba6 6 6:45:00
ALDI RUN 4 FUN 13 5:10:00
Alföldi Bestiák 6 5:25:00
Alföldi Betyárok 5 6:45:00
ALIGVÁROM 5 5:35:00
Állapostos kőtehen 13 6:45:00
Állom a kört 2.0 5 4:05:00
Almaraton 13 5:35:00
Álmodozó ámokfutók 11 6:55:00
AlOAHa 12 4:05:00
Álomfutók 13 9:50:00
Álomkergetők 10 12:20:00
Alpine 13 9:50:00
Aluman 6 14:55:00
AmaTour 11 10:15:00
Amatörök 5 10:50:00
ÁMG 13 14:30:00
Andi és az 5. évfolyam 6 6:45:00
Anetta TRX 11 15:00:00
Angyalcipők 3 5 15:15:00
Angyalcipők I. 5 15:15:00
Annagora Aquapark 10 9:15:00
Anyád látna… 13 5:20:00
Apgar Team 1 13 6:45:00
Apollo – Run the distance 12 5:35:00
APTIV Szombathely 8 13:35:00
Aptiv Tatabánya Running Team 12 13:35:00
ARAK Tájfutás 5 17:30:00
Áramvonal 2.0 10 5:35:00
ARIZZS 4 5:35:00
arrabona runners 12 15:20:00
aSAP 10 13:35:00
ASAPka 6 13:35:00
Ásotthalmi Betyárok 8 5:35:00
Ati és a haverok 8 10:50:00
Átlépjük vagy megkerüljük? 7 15:00:00
Atom8 8 9:50:00
Atomcsigák 11 15:45:00
Atomtemetők 2 13 7:00:00
Attrecto 12 15:20:00
AutSoft 13 5:15:00
Aviagen 12 11:20:00
Az Altatás Biztonságáért Alapítvány 11 15:45:00
Azt majd én eldöntöm – Futólépés Falka 4 5:15:00
B My Run 10 7:00:00
B&T1 13 5:35:00
Babodi Főiskola 11 5:10:00
BAC 9 8:35:00
Bács MRFK őRUNgyalok 10 12:20:00
Bagi Functional Training 11 17:45:00
Bajcsy a Balcsin 11 12:20:00
Bajos Hatos 6 9:50:00
Baker Hughes Fót 10 14:00:00
BalaDonnák 4 7:00:00
Balarun 13 15:00:00
BALATON BANK RUN 13 5:35:00
Balaton Kerülők 5.0 6 9:30:00
Balaton Round 8 4:05:00
Balaton-peloton 7 10:15:00
Balatonakarattya 13 5:20:00
BalatonBumm 11 9:50:00
BalatonCeMeS 13 9:50:00
Balatonexpressz 8 15:10:00
Balatonfüredi Futó Cimborák 10 6:30:00
Balatoni 5-ös fogat 5 5:35:00
Balatoni betyárok 7 9:50:00
Balatoni Örömfutók 7 10:50:00
Balatoni Piknik 12 7:00:00
Balatoni Rackák 13 15:10:00
BALATONKÖRZŐK 10 9:55:00
Balatonszemes 5 12:20:00
Balatuning 12 4:10:00
FASTER THEN SNAILS 5 17:55:00
Balboa-Vadkanok powered by EuroFleet 4 17:55:00
Balcsigák 10 6:55:00
BalcsiKeringő 11 15:25:00
Banana Kampai! 10 15:10:00
Bankmonitor 13 6:55:00
Bármitfutók 9 4:40:00
Batatonman 13 4:45:00
Baulink Team 7 18:00:00
BBandITák 11 11:50:00
BCA All Stars 13 12:30:00
Bcs 13 13:45:00
BCS Team 12 13:45:00
beColazva 8 10:05:00
BeCool 13 6:55:00
Becsi pipik, lobogo cicik 4 15:10:00
Becton Dickinson Hungary Kft. 12 5:30:00
Bécsi Kvartett 4 5:35:00
Begőzölt Dödöllék 13 10:15:00
Béke Veled! 6 17:35:00
BÉKÉS HARCOS SE 8 7:00:00
Békés Harcosok 12 15:10:00
Béláim AzÚrban 5 17:40:00
beleCSAPunk 13 5:45:00
Best of 90’s 6 5:30:00
Bethesda 1. 10 15:30:00
Bethesda 2 12 15:30:00
Betteam 220 12 10:50:00
Biai gyors 9 13:45:00
BiaTeam 10 13:45:00
BiodiversiTeam 13 11:50:00
BiotechUSA 13 6:55:00
BioTechUSA Elite 6 6:55:00
BIOTRONIK 12 15:15:00
Bip-bip 6 17:45:00
Bishop & Co. 7 9:00:00
Bitang Buxák 4 5:45:00
BK 10 8:40:00
BK KINGS 13 8:40:00
BKT Futói 10 15:50:00
BKV VÁLTÓK 13 7:10:00
BlackRock 11 15:00:00
BlackRock runners 10 15:00:00
BMÁIK 13 17:30:00
BMEGTK2020 13 12:30:00
Bodájok 4 14:15:00
Boehringer One Dream 13 13:35:00
BOEHRINGER ONE TEAM 13 13:35:00
Bogdans 7 5:30:00
Boldog fesztivált! 13 12:45:00
Boldog fesztivált! II. 13 12:45:00
Borgwarner I 13 12:45:00
Borgwarner II 12 12:45:00
boro-trans 4 15:50:00
Borsod Police 10 17:20:00
Bosch – SzCs 13 11:40:00
Bosch Run AS Team 13 11:40:00
Bosch60 4 11:40:00
BoschKV 13 11:40:00
BOSCHúállók 13 11:40:00
Botosjetik 9 15:50:00
Bősi futrinkák 7 10:05:00
Bravonet futattási környezet 13 4:10:00
Bridgestone 1 13 4:00:00
Bridgestone B 12 4:00:00
Bt 2-es 7 8:30:00
BT Pace Managers 7 8:30:00
BT Runners 12 8:30:00
BT Team 4 9 8:30:00
Bubba Gump Shrimp Co. 9 15:50:00
bUBorék 7 10:05:00
buborékok 11 5:10:00
BUD FUT 4 EVER 12 9:25:00
BUD-FUT-SEC 13 9:25:00
Buja Brigád 2.0 10 15:15:00
CÁPÁK ÉS CÁPINÁK 10 8:35:00
Carpe Diem 13 7:10:00
CBRE Runners 13 5:30:00
CÉH-L-futók 10 6:45:00
Cél-a-cél 12 7:10:00
Central Médiacsoport Zrt. 12 8:30:00
Centrál újságírók 13 8:30:00
Charles Lakers 13 4:10:00
chigak 8 17:05:00
CIBzár 11 10:10:00
Cisco XO 13 10:10:00
Climber Girl Power 7 15:15:00
Colas Északkő BÁNYÁSZOK 13 12:30:00
Coloplast 10 14:30:00
ComLáb 10 10:10:00
Computacenter 2 13 13:35:00
Computacenter1 12 13:35:00
Conti Runnning Team Makó 9 10:10:00
Continental Budapest 13 15:15:00
Corpus Perfectum 11 5:45:00
Corteva UltraTalpon 7 4:10:00
CPI 13 13:50:00
Crazy7 7 10:10:00
CrazyFootFighters 5 14:45:00
CrossFit Tesseract 12 15:15:00
CrossFit Újbuda 10 9:55:00
CSABAI CSÍPŐS CSAJOK 6 6:45:00
CsajokAcélban 6 5:45:00
Csak 44 szigetkör 4 15:50:00
Csak az ajándékért jöttünk 13 4:50:00
Csak egy kör lesz 13 4:50:00
Csak érjünk körbe! 13 10:10:00
Csak kocogunk 10 5:30:00
CsakCsajok 10 6:45:00
CsakLazán1 9 10:10:00
Családi Futókaland 5 7:05:00
Csapattyúk 5 15:50:00
Csatangolók 7 7:05:00
Csepeli Gazellák 8 8:35:00
Csiga Express 6 10:10:00
Csihajja 13 4:50:00
Csinos csajok és Pocakos Pasik 12 15:15:00
CsK mondta fussunk 10 15:20:00
Csont Nélkül 6 12:30:00
Csontienjoyteam 5 7:05:00
Csúcs egy csapat 10 4:40:00
Csuta rugdalók 6 7:05:00
Cuvée Girls 12 15:20:00
CYEB II 11 10:15:00
D. A. S. Team 13 4:10:00
Dachser Runners 12 5:45:00
Daliás Kócsagok 7 4:10:00
Debrecen Ultranners 4 17:35:00
Deloitte consulting 13 17:50:00
Deloitte’s finest 13 17:50:00
DeloitteRunningAsOne 13 10:50:00
Denso 10 7:05:00
Dezsőke-Team 12 7:10:00
Diós TérDKalács 11 4:45:00
DLA Piper Hungary 13 5:25:00
DND-MX Running Team 12 10:20:00
Do IT NI Way 12 15:50:00
Doboz Mozgásközpont 9 12:30:00
Doctors 4 7:05:00
Doktor Faktor 5 17:05:00
KNORR-BREMSE Balatoni Dolly 4 8:40:00
Dome Lajhárok 13 12:30:00
Dorel Pro 5 14:15:00
Dóri akarta 11 7:05:00
Dorogisport.hu 13 4:10:00
Dover forever youngs 10 15:00:00
Dover Nyelviskola 10 15:00:00
Döcögők 7 7:10:00
DPDGROUP RUNNERS 13 15:20:00
Dr. 5ker 11 6:25:00
Dragon Aqua 13 10:20:00
Dream Team 9 4:10:00
Dreamfitt TEAM 5 14:00:00
DreamGirlZ 4 15:55:00
DreamTeam Fehervar 12 10:20:00
Dreher166 10 7:05:00
Dresden FuTeam 1 7 15:00:00
Dresden FuTeam 2 7 15:05:00
Dresden FuTeam 3 7 15:05:00
DS Smith 2 10 15:05:00
DS Smith 3 10 15:05:00
Dunacsapat 2 4 7:05:00
Dunakeszi F&V 10 5:30:00
DVM group 13 7:15:00
DXC Futóklub 12 17:40:00
EC 4 5:45:00
Ecofamily Team 9 15:55:00
eCon Run 12 15:55:00
EDAG Befutók 13 11:15:00
EDAG CAE 13 11:15:00
EDAG WOB 12 11:15:00
Edelényi Futók 9 7:10:00
ÉDUVIZIG 12 17:30:00
Egri Vastigrisek 4 7:15:00
Egy kör és jöhet a sör 6 12:30:00
Egyik láb a másik után 5 9:20:00
Együttanyák Csakazértis 5 4:10:00
Éjjel-Nappal RTL 9 10:55:00
El hopp 8 10:20:00
Elemünkben Vagyunk – JP Auto 13 7:10:00
Eleven 11 11 7:10:00
Eleven cipők 11 10:25:00
Elevenek Futóklub 10 12:30:00
Elgurult a gyógyszerünk! 5 15:55:00
Elit Futóalakulat 12 5:40:00
Elite Challenge Pécs 13 7:20:00
Élmény Futók 8 4:10:00
ÉlményUbÉ 5 15:25:00
elmű-émász MMO 12 15:05:00
ELMŰ-Hálózatirányítás 5 15:05:00
Elő a cipőkkel! 4 10:25:00
Először jó ötletnek tűnt 7 14:45:00
Előzni tilos! 11 7:15:00
ELSŐBÁLOZÓK 4.0 5 7:15:00
ELTE BTK Régészek 8 7:15:00
Endorfinish 12 7:15:00
Ennyire futja! 5 7:15:00
Ennyire Futotta 12 7:20:00
Envi-Run 1 13 6:15:00
EPERFAN40+ 7 7:15:00
Épp erre jártunk.. 12 12:40:00
EQUINOX 9 17:20:00
Érjünk csak körbe 9 7:15:00
ERSTE Gazellák 13 15:20:00
ÉS ITT VAGYOK ÉN IS 12 10:25:00
ESSILOR 12 7:20:00
Este8 6 4:50:00
eSZEMmegáll 10 10:55:00
Etyeki Tüzép ÚHltrásai 10 11:15:00
EURO UB ONE 4 12:40:00
Eurofleet 11 15:20:00
EUsTAFéta4 13 8:35:00
evosoft dynamic 8 15:25:00
Excelsior Hegymászó SE 13 17:30:00
Extremiták 4.0 4 7:25:00
Eyjafjallajökull 8 12:40:00
Ez már Füred? 10 12:40:00
Ezek ismét megőrűltek! 7 10:25:00
Ezt a kört is mi álljuk 8 12:40:00
Ezt is 2 óra alatt 5 15:25:00
Fájdalom Ambulancia – Gyógyító Magyarok 13 7:25:00
Fast Foot 2020 13 7:25:00
Fat Bólyz and Fit Girlz Senior 13 12:40:00
Faurecia Clarion 10 15:30:00
Faurecia2 13 15:30:00
Fehérvár Médiacentrum 10 7:20:00
Fejvesztés 8 10:30:00
Fekete sereg 10 8:10:00
Féktelenek 8 4:50:00
Feláldoz60k 8 7:20:00
Feláldoz6ók 6 17:20:00
FelEYtőkör 11 15:55:00
Félmaflák 10 15:25:00
Feltörekvők 12 5:45:00
FENYVESI FUTKOSÓK 13 12:00:00
Ferrero 11 9:00:00
Fertőtekergők 10 15:25:00
Feszes Cipő 12 7:25:00
FETIVIZIG 7 4:50:00
find your way 8 16:00:00
FirePharma UB Team 13 14:15:00
FITOUT Zrt. 12 7:25:00
FITT4FUN – Gringos 8 7:25:00
Fittbul 10 6:30:00
FittiKék Mozgó Kör 5 6:30:00
FitWorld Fitnesz 10 16:00:00
FiveFanatic 5 7:20:00
FKF futóklub 13 4:15:00
FLOW 13 11:50:00
Flow Mama 8 7:25:00
FMC Rolling Kidney Stones 13 6:40:00
Fogalmunk sincs 4 12:40:00
Fontolva Ballagók 11 7:25:00
Fonyód Team 11 7:20:00
food-kosók 10 11:10:00
Force Gym XS 5 7:25:00
Forcolor 5 10:25:00
Fotel Ult-Run 1 10 7:20:00
Four Old Boys and a Young 5 5:40:00
Földönfutók 6 17:20:00
FŐMTERV Running Team 10 17:05:00
FŐNIX2020 10 17:45:00
FőpolgiRunners 13 9:00:00
Főtáv-Komfortosok 10 10:25:00
Fővárosi Törvényszék 12 12:10:00
Fővárosi Tűzoltók 10 12:40:00
Fröccs-öntők 2.0 10 14:15:00
Fröccsöntők 12 10:25:00
Fröccsváltó 12 15:35:00
FTC Champions 4 14:00:00
FucCEMIvelünk 13 15:25:00
FULL POWER 10 16:00:00
FULLTON 9 15:25:00
FUNtastic Four 4 7:30:00
FUSS – First Ultra on this Special Saturday 4 9:00:00
Fuss a Jövődért 7 7:30:00
Fuss vagy Kuss 4 7:35:00
Fuss Velnk Sopron 4 4:50:00
Fussatok Bolondok 10 15:30:00
FussatokBolondok 12 4:15:00
FussBiokomFuss 13 6:30:00
Fusshegyes 13 7:30:00
Fussunk össze a Balatonnál 7 11:10:00
Fussunk össze Miskolcon 10 12:45:00
FUT A CSALÁD! 13 10:25:00
Fut a döhe mozgalom 8 6:25:00
FUT A GT 13 7:35:00
Fut a Mellow 13 15:30:00
Fut a Pető 11 17:05:00
FUT6UNK 6 10:25:00
Futa-ryu 2.0 11 14:00:00
Futa6Csaj 6 4:50:00
Futadoki 7 10:30:00
FutaFertő 12 4:50:00
FUTAFITS 12 4:15:00
FUTAFLÚG TEAM 9 7:35:00
Futálunk 6 7:35:00
Futamérő 7 5:05:00
FutaMOKK2020 13 7:30:00
FUTANEszT 9 4:15:00
FutAnnyu TEAM 8 8:35:00
FutAnyúl TEAM 9 4:15:00
Futasulink 10 5:05:00
FutaSulink3 12 5:05:00
FutÁszok 4 15:30:00
futatejegertej 7 16:00:00
FutATó Intézet 11 15:35:00
FutAudit#2 12 10:30:00
Futilapuk 12 5:45:00
FutkoráSZIK 13 5:40:00
FutNISZép 12 17:15:00
Futó kaland 4 5:45:00
Futó Szentjánosbogarak 12 14:30:00
Futó6os 6 7:30:00
Futóbarátok LoholNIKEll 6 17:45:00
fUtóBarinők 8 16:00:00
FutÓbuda Group 1 13 15:45:00
FutÓbuda Group 2 13 15:45:00
Futócsigák 10 8:40:00
Futóegerek 6 7:40:00
Futófelsős 13 16:00:00
FutóK&H 13 7:40:00
Futókalandorok 5 12:45:00
FutoKATEKedvedért 13 5:40:00
FutóLakeés 13 4:15:00
Futólépés Falka 5 17:25:00
Futólépés Falka – A Wall Street farkasai 6 10:05:00
Futólépés Falka – Tibeti Farkasok 5 10:05:00
futólépés falka-inkább vitorláznék 5 15:30:00
FutóMEZ 9 16:00:00
Futóművek 12 16:00:00
Futópia 7 12:50:00
Futórózsák 13 10:35:00
Futottak még 5 16:00:00
Futottak még 2 5 4:50:00
Futottakmég1 5 5:45:00
Futótűz 6 11:10:00
Futótűz Paks 8 14:20:00
FutóVíz-ClearWater 13 4:40:00
Futrinka utca 9 14:00:00
Futrinkák 6 6:40:00
Futrinkák007 12 15:25:00
FutrinKata Rt 11 16:00:00
FUTT BAU 10 9:00:00
FuttaTó 10 4:15:00
Futunk? EHE! 13 14:20:00
Futy Free 12 5:40:00
Független jótékony futókör 13 11:10:00
Füred Vértanúk 13 4:55:00
Fürge Róka lábak… 10 12:55:00
Fürge Ürge 12 7:40:00
Fütyülős Brigantik 8 10:35:00
Fűzfői öböl 1 13 4:55:00
FX Runtime 12 10:35:00
G-Híd Runners 13 15:30:00
Gamax Runtime 12 13:25:00
Gambili-gambili 7 16:05:00
GartneRUN 13 10:35:00
Generációk 4 7:40:00
Geomant 13 16:05:00
Gepárd Quattro 4 18:00:00
GÉPÉSZGYALOGKAKUKK 13 14:00:00
Gépik 12 17:15:00
GfK Előre 13 10:35:00
Ghettogym Győr 13 11:10:00
Giant Shark vs. Mega Octopus VI. 5 5:25:00
GIGA 8 15:35:00
Gimicimbik 13 8:15:00
Girls4run 4 17:05:00
Glencore Agri 13 7:40:00
GLS 10 13:50:00
Go-Go Girls 10 10:35:00
Gólyatöcs 12 4:15:00
Good Food 10 7:40:00
Goodfriends 13 7:40:00
Gördülő Kövek 5 12:55:00
GPS_Disconnected 11 10:35:00
graFITT 13 8:35:00
Graphi Runners 13 5:55:00
GREEN 6.5 8 4:15:00
GREPTON 13 16:05:00
Grill, Sajt, S a Többi 7 15:35:00
Grundfos Slow Movers 12 5:40:00
GS1 Hungary 13 7:00:00
GuideVision Chameleons 10 14:00:00
Gurul a kOCka 13 15:35:00
Gyalog-galopp 10 12:55:00
GyalogKakukk 9 7:35:00
Gyermekrohamkocsi 13 7:40:00
Gyermelyi 13 6:30:00
Gyerünk, anyukám! 10 5:55:00
gyikok 8 7:50:00
gyms ügyészség 13 10:35:00
Győri Törvényszék 13 6:40:00
GYSEV Sínen vagyunk 10 17:55:00
GYSEV Zakatolunk 10 17:55:00
GYUFÁK 8 12:00:00
Gyulai kolbÁSZOK 13 7:50:00
HAB 10 5:40:00
HABI Kft. UB 10 5:40:00
HÁDAsztikus Team 13 7:35:00
Hafner Léghajlítók 13 10:40:00
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság 13 18:00:00
Hajdúsági Tigrisek 10 12:55:00
hajnalban futni menő 9 11:10:00
Hajnali Nokedliszaggatók 11 15:35:00
Hal6atlanok 7 7:35:00
Haladjunk 5 4:15:00
Halál brigád 11 17:35:00
Halker UB mini 4 11:40:00
Halker UB1 12 11:40:00
Hanyi Vadak 1. 13 7:50:00
Hanyi Vadak Lébény 13 7:35:00
Happy Feets 9 5:20:00
Happy Finish 12 4:55:00
Happy Finisherz 8 11:00:00
Happy Lion Izsó Veráért 13 7:50:00
Happy Run Team 9 6:40:00
Happy Runners 13 4:55:00
Haraszti Ultrabolondok 7 16:05:00
HATanHATfele 6 16:05:00
Határok Nélkül 10 10 9:00:00
Hátha 10 12:55:00
Hátrább az agarakkal 13 4:20:00
Havasi Gyopár 13 11:05:00
HAVI Logistics 13 13:25:00
Hazafutók 10 16:10:00
Hearsay Systems 8 4:20:00
Heavy Tools 13 15:40:00
Hegylakók 5 17:45:00
Hegyvidéki Aljas Nyolcas 8 15:25:00
Heim Pál Gyermekkórház 11 4:30:00
Heim Pál Ultra 12 4:30:00
Hell-Heller-Hellest 11 12:55:00
Helyi Érdekű Futók 13 4:20:00
Helyszíni Szemlélők 10 12:55:00
HENDIKEP 8 17:35:00
HeniHair 9 12:00:00
Herendi Szupercella 12 11:05:00
Herminatorok 11 15:40:00
HERZesek 13 11:05:00
Hét-erős-szapiensz 4 5:55:00
Hétfő 6 11:05:00
HEURÓKA 12 14:45:00
Hilti Team 13 16:30:00
Hilti-m 13 16:30:00
hipafut 8 7:50:00
Hipernet legyen Veled I. 10 14:40:00
Hipernet legyen Veled II. 10 14:40:00
Hipernet legyen Veled III. 10 14:40:00
Hirtelen 5let 11 11:05:00
Hirtelen 5lett 5 11:05:00
Hirtelen ötlet 7 5:55:00
Hirtenberger11 12 15:40:00
Hitvány Futók 10 7:50:00
HM EI Runners 13 12:55:00
Hobby HHH 13 16:10:00
hOBIfutók 13 6:15:00
Hódító Gyógyítók 8 13:25:00
HódmeNŐK 5 7:50:00
Hokibírók 6 13:00:00
Hol a finish 2020 13 7:50:00
Hol van a Robi? 11 11:05:00
HOLAFINISH-2020 13 12:25:00
Holnapra meglesz 7 5:20:00
HoltPont 10 7:35:00
Honvédoslányok újratöltve 8 17:35:00
Hooligan’s of Fertő 8 14:30:00
HordaLake 6 10:15:00
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság 13 14:45:00
Hospice 13 13 13:45:00
Hospice Nárciszok 10 13:45:00
Hosszúlépés BT 11 8:15:00
HPK 12 11:05:00
HRSE Iron Ladies 11 15:45:00
HRSE Jokers 13 15:45:00
https://www.vprofil.hu/adatlap/ub-csapat-2020 (10 FŐ) 10 15:40:00
Hunland Jackrabbits “Sport is our language” 13 17:45:00
Hupsz 11 5:20:00
Husss 13 13:50:00
Hűvösvölgyi Rockerek 6 8:05:00
IBM Ultras 1 13 13:10:00
IBM Ultras 2 10 13:10:00
IBM Ultras 4 13 13:10:00
idegrohamosztag 10 8:05:00
IDKFA 7 4:45:00
IFUA Haladó helybenfutó csapat 8 17:50:00
IFUA Run & more 10 17:50:00
IFUA Run Fanatics 6 17:50:00
Igen 7 16:10:00
ImiTeam 5 4:55:00
Imre Angyalai 12 4:45:00
Index 13 16:10:00
Infiniteam 4 6:15:00
Inkább vitorláznék – Lompos Lókák 4 8:05:00
Innentről Idáig 11 4:20:00
Innight 12 5:20:00
InnoRunCMD 13 5:25:00
Instant family 11 18:00:00
Iron Bodies “Beginners” 12 14:40:00
Iron Bodies Fast Girls 9 14:40:00
Iron Bodies II. 7 14:40:00
ISmét Apáca 10 12:10:00
ISSIMORnrz 6 17:25:00
Iszkiri 12 12 15:40:00
Itelligence 13 5:55:00
ITSH-RUNNERS 2020 6 16:15:00
Ivy Running Team 11 5:55:00
J&S Speed Runners 13 8:05:00
Jakes 12 16:15:00
János, Péter, Szabolcs és Lajos 4 11:10:00
Jbm 5 15:50:00
Jimmokak 8 11:10:00
JIRAnners 11 11:20:00
Jó ötletnek tűnt 13 4:55:00
Jó5lett 5 8:05:00
Jobb mint otthon 4 11:20:00
Jóhàzi Kft 8 8:05:00
JÓIDŐ 6 16:15:00
Jómadarak 8 13:05:00
JOYn Autoliv 13 17:15:00
Jöttmentek 8 6:40:00
Jövőre Többet Edzünk 10 14:50:00
jövőreinkábbátússzuk 7 17:45:00
Juniper 12 8:05:00
Just Keep Running 4 8:05:00
Just run a bIT 10 16:15:00
JYSK HU 1 13 9:55:00
JYSKHU2 13 9:55:00
JYSKWB 13 9:55:00
K&H Fast Forward 13 13:05:00
K&V Logistic Solutions 12 15:50:00
K5elezetlen Flow 5 11:20:00
K5etlen FLOW 5 11:20:00
Kacagó kocogók 11 13:05:00
KaCSa 8 17:35:00
Kakaós Csigák 12 11:20:00
Kaktusz 8 15:55:00
Kalandra fel! 8 5:40:00
Kanizsa Deers 4 17:15:00
Kanizsai Csibészek 2.0 6 17:45:00
Kanizsai Futók 12 13:05:00
Káoszbrigád 3.0 12 5:55:00
Kaposvári Egyetem 12 7:45:00
Karbidlányok 5 4:55:00
Karcagi Utánfutók 8 13:05:00
KatedRAPID 11 15:55:00
Katolikus Gimnázium Kaposvár 11 16:15:00
KBJOKER 7 16:15:00
KBUltrák 5 8:05:00
Kecskeméri csapat 10 17:05:00
Kefe-Kocsitolók 10 11:15:00
Kenguru – Team 4 9:10:00
KÉSZ I. 6 16:30:00
KESZ_II 13 16:30:00
Készen-Lady Rendőrség 8 16:30:00
Készenléti Rendőrség II. 8 16:35:00
Készenléti Rendőrség III 9 16:35:00
Készenléti Rendőrség KSZI 10 16:35:00
Kettlebi 13 11:20:00
Keva Team 5 4:20:00
KFC 13 10:30:00
Ki  készülök! 13 11:25:00
Kifutó befutók 6 16:15:00
Kígyóváll SC 6 15:55:00
Kilométergyűjtők 4 14:35:00
KiRUNdulók 10 15:15:00
KiRUNtotthús 10 15:15:00
Kisüzem Karvalyok 8 11:10:00
Klientúra 13 7:30:00
KM2020 5 4:20:00
Knorr Bremse Futókör 13 8:40:00
Knorr-Bremse Balatoni Trailer 13 8:40:00
KNORR-BREMSE Balatoni Truck 13 8:40:00
Knorr-Bremse SzőKék 4 8:40:00
Kocogó Mazsolák 13 11:25:00
Kolbász és pálinka 6 15:35:00
Kolon Futoklub 10 14:50:00
Kolorfutók 4 6:25:00
Kolorgirls 8 7:45:00
Kométa Ultravaló 10 9:25:00
Konnekt Superheroes 12 10:15:00
Koronás Cukor Futóteam 13 8:10:00
Kovácsnéni 4 8:25:00
Kovászos UBorka 11 11:25:00
Kölcsey 1 9 15:30:00
Kölcsey 2 9 15:35:00
KÖMÉNYMAG 7 5:50:00
KÖR FOUR GO 4 17:05:00
KörACél 9 6:50:00
Körbe Futunk 12 16:15:00
Körbefutjuk a Kéktót 1.0 12 13:45:00
Körbefutjuk a Kéktót 2020 12 13:45:00
körbeSUHANJ!uk 5 11:25:00
körnégyes 13 5:50:00
Kőröshegyi Kecskék 10 5:50:00
Körtárs-Balett 12 4:20:00
Köszönjük Ildikó! 13 4:20:00
KÖZTIEAM 13 4:20:00
KPMG Audit GP4 13 11:25:00
KR VII. 8 6:25:00
KRIOsejtTeam 13 4:55:00
KSH-YSZKYRY 11 11:25:00
KUKA Hungária Kft. 13 12:10:00
Kultsár KEFE 7 11:30:00
Kurz Gruppe Runners 13 7:45:00
Kutyakellék.hu Team 6 11:25:00
KV elvitelre 10 14:30:00
KvinTeam 5 5:55:00
Kvitten 6 14:50:00
KWS RunFlower Team 5 8:25:00
L’aventure commence 8 14:00:00
Láb is in the Air 4 15:55:00
Lady Szabina 13 15:55:00
LAFARGE futók 13 11:25:00
LAKE RUNNERS 10 16:15:00
Lakeböjtkúra UB 4 4:00:00
LánySAPat 10 4:55:00
last minute 7 5:10:00
LastMinute 6 16:05:00
LAUFENMECH 13 4:45:00
Laufhexe 6 11:30:00
Lébényi Lendület 12 7:45:00
LefutHATatlanok 6 8:25:00
LefutjuK&H 13 13:05:00
Legacy Futókör 12 11:35:00
Legal and The Gang 10 6:40:00
LeHILDalunk 13 11:35:00
LeieRun 13 12:10:00
Leisure and Pleasure 13 13:10:00
Leisure Kingdom 10 13:10:00
Leonidasz gyermekei 12 16:05:00
Leövey Klára Gimnázium 13 4:20:00
LÉPCSŐHÁZ 12 16:15:00
les thons mayonnaises aux bal a thon 10 8:25:00
Life Training UB team 9 8:25:00
Liget Budapest 13 10:35:00
Linde Gáz Nitrogén 12 8:25:00
LKSE 12 4:55:00
Lógj Velünk! 9 16:20:00
Lorem Ipsum 10 14:20:00
LOST IN PACE 10 9:20:00
Lótifutimérő 10 5:50:00
LuckyCats extra 8 7:45:00
Lusta Banda Zalaegerszegi Aszfaltszaggatók 8 17:45:00
Lyconet Hungary 8 17:10:00
M&Ms 6 11:35:00
Macaronistak 10 14:10:00
Macifröccs 6 11:35:00
Macifutók 10 11:35:00
MAD MAN TEAM 5 18:00:00
Madfrogs Running Team 13 11:35:00
MADMEKSZ 11 14:50:00
MAGENTA Team 4 6:50:00
Magyar szöcskeegér 10 10:45:00
Majd odaérünk Lassan 2020 12 16:05:00
Majdnem Dögös Macák 11 9:20:00
Makói Ászok 4 17:35:00
Makonya Running -Team 5 14:50:00
mákos térdkalács 12 4:25:00
Mamikimenő 7 10:40:00
MÁR NEM DiÁkcsíny 4 8:25:00
MarAthenRunners1 10 8:25:00
Marci és Tanítványai 5 18:00:00
Marcipán 10 17:55:00
marciPÁN TEAM 12 5:20:00
Margit 11 14:20:00
Market Építeni Szeretünk 10 17:20:00
Mathias Corvinus Collegium 9 13:05:00
Matyó Fighter 8 17:20:00
Mazsigagyiparacsiga 13 11:35:00
Mazsolák és Peti 7 16:05:00
MB Remeha Tricox 13 7:45:00
Mc Futtyuk 5 5:50:00
MecsekiMacskák 4 17:40:00
Medres 13 13:25:00
Medve Matek 13 11:30:00
Még drágább az új köröd 10 11:35:00
Még mindig jó ötlet 11 11:40:00
Még Nem Vének 10 13:25:00
megBOKrosodunk2020 13 8:25:00
Megint futunk 13 14:25:00
Megker(g)ültem 5 13:05:00
Megyei 23 13 9:55:00
Mellrák fórum 13 5:55:00
Mental pride 13 8:45:00
Mentők Paks 10 5:20:00
MerCanRun 13 5:25:00
MérföldFalók 8 9:50:00
Merkbau Runner 10 16:05:00
Metallisti 13 13:30:00
METRO TargetRunners 13 10:40:00
Metrockandroll 13 10:40:00
Metrodom Dream Team 13 8:45:00
METROpolitan running 13 10:40:00
METRun 13 10:40:00
Mi álljuk a kört 10 8:45:00
Mi legyen a nevünk? 8 9:20:00
MiCIBmackók 13 11:50:00
Microsoft Teams 13 4:25:00
Microsoft Windows UBdate 13 4:25:00
MIELL 13 8:45:00
Miénk a pálya – MÁV VSC 11 9:45:00
Millásreggeli 13 5:55:00
Milyen Feri? – Holter Feri 9 8:45:00
Mind System Sashegyi Gepárdok 8 18:00:00
Minden perc értékes 9 13:10:00
Minden szupi szuper 5 11:55:00
mindsystem.hu 11 18:00:00
MingalaUB 12 13:10:00
Minkvagyunkmipityu 4 4:45:00
Miskolc Police 10 5:50:00
Mito + a haverok 13 16:20:00
Mito Running 13 16:20:00
MIZSEPACK KFT 12 5:50:00
MK UB TEAM 13 11:55:00
MKB RUNGARICUM 13 8:45:00
MKB-Euroleasing Futóművek 3 13 13:20:00
MkkFutócsapat 13 11:55:00
MLSZ SE 12 8:45:00
MMT Árnyékvadászok 4 16:35:00
MMT Cuvée 6 16:35:00
MNB SK 10 13:20:00
Mobility Plus 9 14:10:00
mOCcanók 13 11:55:00
Mohácsi Vész Hard 5 4:30:00
Mohácsi Vész Light 2 8 4:30:00
Mohácsi Vész Light 3 8 4:30:00
Mókavonat 5 4:45:00
MOKK4 4 13:20:00
Mol L 10 17:55:00
MOL Petrolkémia Runstream 5 5 17:55:00
Mol Treasury 13 5:30:00
MOL Ultrarunners 13 5:30:00
MOLabor 7 5:30:00
Momentrun 13 14:10:00
MonSzun 7 13:20:00
Monyó Team 4 5:50:00
Mór Runners Team 9 13:20:00
Mortoff 13 11:20:00
Mosoly Alapítvány 1 10 8:55:00
Mosoly Alapítvány 2 10 8:55:00
Mosoly Gyerekváltó 13 8:55:00
Mosolykor 4.0 12 8:55:00
Mosonszentmiklós UB Team 13 13:20:00
Motkány és a fényűzők 5 8:10:00
Mozdulj! 10 16:10:00
MozgásPont 6 16:10:00
MP Team 13 10:45:00
Murokevő Zergék 13 15:40:00
Műteremház Futóklub 13 8:45:00
MVM SE 6 14:40:00
MVMI XVI 10 14:40:00
Na fogd csak meg a söröm! 7 8:45:00
Nagy Futás 13 5:50:00
Nagy Norbi Big Team 7 17:20:00
Nagykálló Alma 13 14:50:00
Nagykálló Alma Ultrák 4 6:25:00
Nagylóki Iringók 5 14:30:00
NAIK 11 11:30:00
Naked Warrior R 9 14:05:00
Naked Warrior Team D 10 14:05:00
Napsütötte Balatoni Szuperhősök 10 8:50:00
Napteam 10 6:40:00
nass magnet DE 13 7:30:00
nass magnet HU 13 7:30:00
NCS Group 13 14:35:00
Ne csak szurkolj, segíts! 12 5:50:00
Neálmoddélet 9 16:10:00
Négyek 6 4:45:00
Négyfejű combizom 4 4:40:00
NEKENDEL 9 14:20:00
Nem lankadunk 8 14:35:00
nem rossz, de a jó nem ilyen 13 7:45:00
Nem tűnik hosszúnak 13 6:50:00
Nem vagy egyedül! Alapítvány 13 6:50:00
nemCSakCSajok 11 8:50:00
Németh Család 13 4:25:00
nemFOGfájni 13 16:10:00
NEMfutókaland 4 13:50:00
NemRajtolszJobbanMintÉn 4 5:00:00
NemSacél 2 10 14:55:00
Nemzeti Festékbolt 12 5:15:00
Nemzeti Közművek 13 11:55:00
Nemzeti Sport 7 9:25:00
Nemzeti Sport 2 10 9:25:00
NÉVTELENEK 10 15:05:00
NHKV Zrt. 11 5:00:00
NIF FOR SPEED I. 10 11:45:00
NIF FOR SPEED II. 10 11:45:00
Nilfisk I. 10 17:10:00
Nilfisk II. 10 17:10:00
Nincs UB 4 nélkül 4 13:20:00
NincsVész 10 6:00:00
NISZkiri 12 12:00:00
Nitro 11 5:15:00
NKM – HaSuhanZuhan 12 11:55:00
NKM-13 13 6:00:00
NN Running Team Runaddicts 13 9:30:00
NN Running Team Runderful 13 8:00:00
NN Running Team wiNNers 13 8:00:00
No pain No Gain 10 16:20:00
NOFARA 11 11:55:00
NoKiANokias 7 12:00:00
Nomad5 5 13:20:00
NonStopperek 5 7:45:00
notalaB 13 16:20:00
NőiSZERVek 12 6:05:00
NSK LEMARADÁS SE 13 16:20:00
Nudlik 13 8:50:00
NVSZ DARO 4 6:00:00
Nyargaláb 13 4:25:00
Nyári gyerekek a maraton parton 10 16:20:00
Nyíregyházi 16Láb 8 16:25:00
Nyolcökör 8 5:00:00
Nyomd el magad Marcika! 8 12:00:00
Nyomjuk! 12 6:40:00
Nyomokban mogyorót tartalmaz! 12 12:00:00
NZBK 12 17:20:00
OBS1 12 16:20:00
Óbudai egyetem 10 17:45:00
OK EZ JÓ LESZ 10 17:20:00
OLAF 10 8:50:00
OLB Vokál 9 4:25:00
OncoTeam 10 14:20:00
OncoTeam – Varian 13 14:20:00
ONESPIRE ZRT 10 8:50:00
Onespire’s Runners 10 8:50:00
Oppenheim Roadrunners 13 6:15:00
Oracle Felhőjárók 12 10:45:00
Oroszlánok a Tó körül 4 6:15:00
Ottsevoltal.hu 5 13:30:00
Öko Zakó and Friends 13 12:10:00
Őrangyalok 12 16:25:00
Ördögi kör 9 4:25:00
Örjöngő Ötös 5 9:10:00
Örs Angyalai SE 4 12:05:00
őRUNgyalok Mindsystem 5 17:30:00
Örvényes 12 8:50:00
ÖSSZTÍZ 10 16:20:00
Ötpróbások 1.0 7 8:30:00
Ötpróbások 2.0 8 8:30:00
P&G MátraMan Rockets 10 4:00:00
P&G MátraMan Torpedo 13 4:00:00
PACE INVADERS 10 8:15:00
Pacemakers 11 12:05:00
Paks II. CAPEX 13 13:40:00
Paks II. Opex 13 13:40:00
PAKSI tájfutók 8 13:40:00
Pálinkások 13 13:30:00
Pallér Csarnok 13 16:25:00
Palliaktív 10 16:20:00
Pandórák 6 10:20:00
PanelRUNbók 10 4:40:00
Panic Suns V 7 16:25:00
Pannon Gekkó Team 6 13:30:00
Pannon Set Kft 13 6:05:00
Papírkutya Vágta 10 6:00:00
Pappas SC 12 17:50:00
Pappas Sc1 13 17:50:00
PAPPAS SC4 13 17:50:00
Patamotor 8 12:05:00
PC Trade Systems 10 5:00:00
PediaTRICKs 13 13:30:00
Pedig Jó ötletnek tűnt 10 12:05:00
Pelsók 13 14:10:00
Pénzügyminisztérium 1 5 17:25:00
Perfect Change Team 12 6:25:00
PERI RUNNING TEAM 13 6:00:00
perzsiaiak 12 16:25:00
Peugeot Citroen DS Emil Frey 1 10 10:40:00
Peugeot Citroen DS Emil Frey 2 4 10:40:00
PFB _ Fecsegő tipegők 4 4:25:00
PFIZER FUN RUN 13 12:45:00
Pfizer GEP-GO 12 12:45:00
PharmaCoRun 10 6:25:00
Pilisi Parkerdő Zrt. 10 16:25:00
Piszkos 11 11 17:10:00
Piszkos 12+1 13 17:10:00
Piszkos Tizenkettő 12 9:10:00
PiTE 10 9:05:00
Pkza 4 9:05:00
Plan B 4 5:00:00
PLAZMACSÓK 12 7:45:00
PMHU Futó Kalandorok 10 11:30:00
Pompás Izmos Nők Alakulata 9 7:55:00
Poppe Ultrák 12 9:05:00
Póver One Team 6 6:05:00
PowerEDD 13 4:25:00
Pöttyös Zebrák 12 12:05:00
PPG 13 4:05:00
PPG Trilak 13 4:05:00
Praktiker Szerelem Száguldás 12 13:30:00
Premontrei Szombathely 12 9:05:00
Primőr Ultrák 13 12:05:00
Priviéra 8 5:00:00
PSH 5 11:30:00
PTE Kitolási Szakasz 13 12:05:00
PTS 12 16:25:00
Push Forrest, Push! 8 4:25:00
PwC StepByStep 12 18:00:00
Quality First 12 13:40:00
R’unlimited 10 16:25:00
Rába Run 12 6:00:00
Radikális Szélsőközéppárti Rohambocsok 10 16:25:00
Raffi Pingvinek 12 13:30:00
Rafinált mókusok 5 14:35:00
Ragadozó Snecik 6 16:25:00
Rákosmenti Tószunnyadó Reményhal 10 6:00:00
RAS RUSH 13 16:30:00
Ratykók 11 5:00:00
Rauch Happy team 13 12:05:00
Ravago 13 4:30:00
RDO Ultrák 13 7:55:00
Reál Margit 12 9:05:00
Rebinek8 9 17:35:00
reflexből megkerüljük 12 6:25:00
REKIrunners 12 10:45:00
RelaxalHAT 6 4:30:00
Renault 13 12:10:00
Renitens Pókok és a futók 5 16:30:00
Respect Muay Thai 2 13 17:40:00
Retrieverhelp.hu 8 12:15:00
Rettenthetetlen Retrieverek 8 7:55:00
Richterminátorok 13 12:15:00
Riots 4 9:05:00
Riska Futadoki 10 10:30:00
Risky Rockets 12 4:30:00
RMC Csapat 10 13:40:00
RMC hatos fogat 6 13:40:00
RoadKillerz 5 14:35:00
RoadRunners 4 4:05:00
Róbert és a Gidák 4 6:50:00
Rohan6’s 6 14:10:00
Rohangáló Doktorok 10 10:55:00
Rohangáló Doktorok alias Coollogók 10 10:55:00
Rolling Apollo Tyres 13 14:40:00
ROXER 10 15:05:00
Rózsaszín szurikáták 10 16:35:00
Röfögők 8 16:30:00
RPPN 12 10:55:00
RPPP2 4 10:55:00
RPPP3 4 10:55:00
RRgo 10 9:05:00
RTL Váltótársak 9 10:55:00
RTY Team 11 16:30:00
Rugólábak 10 7:55:00
RUN FOuR FUN 6 5:20:00
Run Heroes 8 17:15:00
Run Totta 10 5:00:00
RUN-dulások 10 14:10:00
Run, Flip, run! 10 12:15:00
Run2Three 8 11:30:00
RUN4FUN 4 12:15:00
RUNaesthesia 13 14:45:00
RunAndBeeHappy 7 16:35:00
Runaway 10 6:00:00
RunBogárd I. 6 13:30:00
RUNdabouts 4 13:30:00
Rundalír 10 6:00:00
RUNderful World 12 9:20:00
RUNdi RUN Fonyod 13 12:15:00
RUNdom 9 12:15:00
RUNdom Runners 10 9:05:00
RUNdom6 6 12:15:00
Runexel 13 6:00:00
RunFree 4 9:10:00
Runicon Beast 13 10:55:00
Runicon Rockies 13 11:00:00
Runicors 10 15:40:00
RUNikornisok 9 16:30:00
ruNInSANe 13 16:40:00
rUnion 13 12:15:00
Runipril 10mg 10 13:55:00
RUNique girls & boys 12 7:55:00
RUNiris 11 5:00:00
RUNited Friends 6 17:40:00
RunnerFools 8 12:20:00
Runnerific 2.0 8 4:30:00
Runnerrákos1 11 7:55:00
Running & Stunning 10 12:00:00
Running Prose’x Team 12 9:15:00
RUNNING SUSHI 1 13 8:55:00
RUNNING SUSHI 2 13 8:55:00
Running suture 12 16:35:00
Running Unicorns 11 7:55:00
Runny Birds 5 16:35:00
Runs n’ Roses1 9 16:40:00
Runshine 12 8:15:00
RUNtastic 7 12:25:00
Runtastoc team 7 6:05:00
RUNtotta 9 4:40:00
RUNtotthús 5 9:15:00
Runtrough 5 9:15:00
SAC Roadrunners 13 12:25:00
Safe Tabak 11 4:30:00
Salvos no ludere 5 4:35:00
Sanofi Hosszúlépés 12 17:10:00
SanoFitt 13 17:10:00
Sánta Kutyák 13 16:35:00
SAPartathlon 10 17:50:00
Sárga Zsiguli 10 13:55:00
Sárkányparipák 12 17:05:00
Sárvári Futótűz 13 5:25:00
SárváRun 10 17:25:00
Saucony Athletes 5 10:20:00
Saucony Pacsér 6 10:20:00
Saucony Run For Good 9 10:20:00
Schaeffler Kitartóan Futó Társaság 12 17:10:00
Schaeffler Run 8 17:10:00
Schaeffler Running 10 17:10:00
Schrack Matt 13 9:15:00
Scrambled leggs 6 9:15:00
Seiren 5 16:40:00
Seiren Girlpower 9 6:35:00
SeiRun 5 16:40:00
Semmelweis Egyetem, Urológiai Klinika 13 13:55:00
Servier 11 15:05:00
Seven Runner’s Army 7 16:40:00
SEVEN SZEGED 7 16:40:00
SevoRun 13 16:40:00
SEWS HEROES 13 4:05:00
SEWS Sumitomo 13 4:05:00
SG Running Team 13 11:00:00
SGCP RunningTeam 13 11:00:00
SGS 13 11:00:00
Shifu es tarsai 4 6:05:00
SHIN-FANATIC 9 9:10:00
Shotokan Tigrisek 10 14:10:00
Shut up legs! 13 12:00:00
siMentat 13 12:25:00
Simple – Fuss egyszerűen 12 11:20:00
Simple family 12 11:00:00
Síoktatók 12 11:30:00
Sirvivors 6 16:40:00
Sítanoda Csak Csajok 7 9:20:00
Six on the Beach 6 9:30:00
SixPack 13 9:20:00
SkizoRun 12 11:30:00
Slow Fox 8 4:35:00
SMCélbaérünk 13 6:10:00
SMR Hungary 12 6:35:00
SnT cSAPat 13 15:10:00
SokColo 13 9:30:00
Solvo Sport Team 13 6:10:00
Somló Fut 8 17:30:00
Somlyó Trail 5 6:05:00
Soneas 12 9:35:00
Sonrisa Running Team 13 17:15:00
SopRun 12 9:35:00
Sose volt ilyen jó 11 9:10:00
SOTE Játszóház Alapítvány Rehabilitációs Programjaiért By Hello Balcsi Tihany 13 9:10:00
Söprő Szöcske PRO 12 13:50:00
Space Next Beer 4 4:45:00
Spartankák 7 7:55:00
SpaRtUN 12 16:40:00
Speedline5 5 6:15:00
Spice Girlz Powered by CoffeeRun 4 17:35:00
Spidi Gonzales 10 12:25:00
Sport szelet 10 7:55:00
Sportimadok 12 12:25:00
Sportolj Mama 12 8:00:00
Sportolj Mama Papával 10 8:00:00
SportZOOna 5 6:05:00
SprintAIRs 13 13:55:00
Sprinter Spanok 5 12:25:00
SprintERProgen 12 9:35:00
sprInterticket 13 16:40:00
SPS Assisi 13 16:45:00
Srse Bushido Karate 11 11:00:00
SRSE Futók 12 11:00:00
STADLER 13 5:05:00
STI Sandokans 13 13:50:00
STRABAG Építő Kft. 11 15:45:00
STRABAG1 8 15:50:00
sUBidUBi 10 8:40:00
Suhan o’ építészek 10 12:30:00
Suhan6ok 6 6:05:00
Suhanj Guide 2. 13 9:30:00
Suhanj! Guide 1. 13 9:30:00
Suhanj! Handbike & Wheelchair 4 18:00:00
Suhanj! Suhancok 13 9:30:00
Suhanó Futóművek 8 12:35:00
Sunshine 9 15:10:00
Sutánfutók 5 13:55:00
Suzuki Field OP COMMANDO 10 8:10:00
Suzuki Könnyűlovasság 9 8:10:00
Suzuki Mix 9 8:10:00
Suzuki Mojo 4 8:10:00
SüniKék 5 5:05:00
sváb nyilak 9 17:25:00
Svédacél 13 9:20:00
Szabadlábon 6 12:35:00
SZABADSZÁLLÁSI TŰZOLTÓK 13 17:20:00
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal 13 9:35:00
Száguldó Csigák 5 17:25:00
Száguldó Csillámpónik 10 6:10:00
Száguldó Szirének 4 8:00:00
SzalaDok 13 13:40:00
SzalaDok 2.0 13 13:40:00
szalámi 5 14:35:00
Szárnyaló Banyák 7 4:35:00
Szasa Kajál 9 12:35:00
SZASE 12 6:15:00
SZDABCS1 10 8:20:00
Szedd a lábad 10 14:10:00
Szeder Vödör II 10 6:10:00
Szeged Software II 12 5:30:00
Szegedi Barátok 13 10:45:00
Szegedi Rendészeti Szakgimnázium 13 4:35:00
szégyen a futás de hasznos 6 17:15:00
Szeleburdi 11 16:45:00
SZEMérmesek 7 10:55:00
Szent Angéla Iskola 13 8:20:00
Szent János Kórház 7 16:45:00
SzentendReady 11 8:20:00
Szentkirályi Magyarország 12 6:10:00
Széra Szárnyai 12 12:35:00
szeretlake 4 9:10:00
Szexárdi Vágtatók 9 9:35:00
SZFT 6 12:10:00
Szifon 10 7:30:00
Szigligeti Barátok 13 10:45:00
Szintézis 11 9:35:00
Szintézis2020 12 13:55:00
szívROHAM 11 13:55:00
szívrohanj 8 5:05:00
Szívtiprók 12 6:05:00
Szolgálati Agarak 13 18:00:00
Szombathely 12 16:45:00
Szombathelyi Futóklub 6 17:50:00
Szögedi Börtönőrök 6 13:55:00
Szt. Filoména 11 12:35:00
Szuper anyukák 4 6:55:00
Szuperssss 4 12:35:00
SzuperSzegszy 7 16:45:00
Szusy és az üldözők 10 10:45:00
SZVSE-O-TEAM 13 17:40:00
Táncsics-kör 7 6:05:00
Tanulókör 11 12:35:00
Tápiógyörgyei Spuritusz 8 6:40:00
Tápiószele Running Team 11 5:10:00
Tarjáni tipergők 11 14:00:00
Tarzan sarka 10 16:45:00
Tatabányai Seb(es) 13 6:20:00
TBD 8 10:50:00
Team 42 5 9:35:00
TEAM ABAS 13 8:20:00
Team DMS ONE 13 15:10:00
TEAM DRAGON FEET 12 5:15:00
Team Endurancesurgeon 7 9:35:00
Team Mix 7 5:00:00
Team Velence RUN 12 6:20:00
Team Wizz 6 17:30:00
TeamTrenkwalder 12 11:50:00
Tél katonái 5 6:20:00
Telekom Unstoppables 13 9:40:00
Tempós Tempus 13 16:45:00
terepUFÓk 6 6:20:00
TESCO – every little steps 13 12:35:00
Tesiből Felmentettek 13 4:45:00
TESpedők v2 10 12:40:00
The Expendables 4 6:20:00
The Power of Ezerjó 6 14:05:00
The Road Runner Show 11 16:50:00
TheMagnificentSeven 7 9:45:00
Thermo Finishers 13 6:15:00
Thor Fighters 5 6:20:00
Thor Gym Óbuda 13 5:05:00
Thunder Runner Kvartett 4 8:20:00
Tigra1 12 11:45:00
Tigra2 13 11:45:00
Timi akarta 11 12:50:00
Timivel vagyunk 8 12:50:00
TingliTangli 5 12:50:00
Tiszavirág 9 12:50:00
Tizenkét BUDos ember 12 9:25:00
TMF – Több Mint Futás 13 4:35:00
TobeornotUB 11 6:20:00
TÓin’_3.0 10 9:45:00
Tolató Lajhárok 13 12:50:00
Tomi Angyalai 5 15:10:00
TOOLJÓK 13 12:50:00
Totalkörbe 8 12:50:00
Toyota – I love Hybrid 13 12:10:00
Tökéletlen Eltökéltek 5 5:15:00
TökiPufi Tri Team 4 11:50:00
TörökTeam 7 8:20:00
Träning 13 11:45:00
Träning 2 13 11:45:00
Trash Talk 10 16:50:00
Tresorit Enterprise 2020 12 9:15:00
TresoritBusiness2020 12 9:15:00
Tri-ászok Forever 10 8:55:00
Tribe Triathlon 8 16:45:00
Trigoalegjobb10 12 9:45:00
Trikósok 11 8:10:00
Trilak5 12 6:20:00
Triotrend 8 9:45:00
Troliponyva 10 14:35:00
Trükkös Fiúk +1 10 12:50:00
TSPC 13 11:45:00
TSPC 2. 13 11:45:00
TTS Fitt 5 4:05:00
TTS Fitt 2 10 4:05:00
Tucatnyulak 10 6:15:00
Túl a csúcson 7 8:20:00
Túlvállaltuk Futó Klub 10 16:50:00
Tunyacsáp 10 14:05:00
Turbó Csiga 10 9:45:00
tUrBók 13 14:45:00
UB BORD 12 13:00:00
UB harcosok 4 5:25:00
UB Newbie 13 8:20:00
UB Pipik 7 9:45:00
UB Sugárzás 8 13:00:00
UB True Power 9 9:45:00
UB-orkák 8 17:15:00
UB40 5 7:00:00
UB40+ 11 7:00:00
UB4RUNÖRS 4 16:50:00
UBabba 13 4:35:00
UBazzzz 5 6:15:00
Ubazzzz2020 5 6:35:00
UBbalance 7 16:50:00
UBCS 12 5:25:00
UBer riders 10 9:50:00
UBeston 13 13:00:00
UBéta 5 13:00:00
UBikon 10 16:45:00
UBKB47 9 9:00:00
UBM 8 8 8:55:00
UBM13 13 8:55:00
UBMK 13 8:35:00
UBókay 10 17:00:00
Uborka 6 13:00:00
UBORKÁK 11 5:15:00
UBul kerül 13 14:05:00
UBuntu 13 4:35:00
UFÓ-Utcai Futás Ócsán 10 5:10:00
UFÓUtánFutó 8 10:30:00
Új Szent János Kórház és Szakrendelő 13 4:35:00
Újház Centrum 6 11:15:00
Újház Centrum 2 10 11:15:00
Újház Centrum 3. 6 11:15:00
Újra együtt 12 5:05:00
Ultra Amazonok 13 5:05:00
ULTRA BV 6 11:40:00
Ultra Szüzek 11 6:20:00
Ultra Tó-FuTók 7 5:10:00
Ultrabalaten 10 17:15:00
UltraBSCE 13 13:50:00
UltraCsapAtom 12 16:50:00
UltraGáz 4 14:05:00
UltRaiffeisen 13 9:55:00
UltraJóFejek 13 6:10:00
UltraKör 13 14:05:00
UltraLastMinute2020 8 14:25:00
Ultramenők 12 14:05:00
UltraMINITon 13 13:00:00
ULTRÁNBÁTOR 5 6:55:00
Ultraplazmaton 9 13:00:00
UltraRöfi 13 18:00:00
ULTRASCOP 11 6:20:00
UltraSokk 7 17:00:00
UltraSüni 8 13:50:00
Ultravalók 6 15:35:00
UltraVargas&co 12 16:50:00
UltraVIN 13 10:45:00
UltraVIN2 13 10:45:00
Ultrayakuzák 13 5:10:00
ULTRUN 1. 6 9:30:00
ULTRUN 2. 6 9:30:00
Un+ 12 14:10:00
UNI-SIX 6 14:25:00
Unicef Team 10 8:35:00
UniCredit Se 2 11 13:00:00
UNS – Ultra Nielsen Squad 13 13:15:00
Utánfutók 5 10:00:00
Útba, Balaton 10 13:50:00
UtiBer 13 14:25:00
Útra, Balaton! 10 14:25:00
UZSGYI 7 17:00:00
Üsd az ENTER-t és FUSS 11 10:00:00
V19 10 15:10:00
Vad tacsik 8 6:30:00
Vadaskert 13 14:25:00
VadkertRun 6 13:15:00
VadNyugat 12 11:50:00
Vadóc kOCogók 13 13:15:00
Vágjunk bele! 13 14:15:00
Vágtató toxoplazmák 10 9:10:00
Vágtázó Vizicsigák 10 14:15:00
Vak-Run-Di 13 15:40:00
Valahogy megoldjuk 9 6:30:00
Valton Runnerity 13 16:50:00
Varga Pincészet 13 14:15:00
VARIACHEM 13 5:15:00
Várkonyiék és a többiek 10 6:30:00
Várólista Masters 10 13:15:00
VárosligetISZKOLÁSok 13 15:20:00
Városmajori Piszkos 12 13 15:20:00
Vasi Bikák 10 10:00:00
Vasi Triatlon SE 6 17:30:00
Vasi Vágta 10 17:25:00
Vasimixteam 8 17:00:00
Vasöntöde Running Team 6 16:50:00
Vegyes Köret 12 14:45:00
Vegyes Vágta 12 4:35:00
VegyiGyümi 12 17:25:00
Veolia Energia Gepárdok 10 14:15:00
VERKA 13 17:00:00
Vérmes Négyes 4 17:25:00
Vermesy VérmesN 13 4:35:00
Verseny előtt 13-an voltunk… 13 4:40:00
Vérteskozma Rock ’n Roll Futás 5 13:15:00
Veszprémi ultrajók 8 10:00:00
VFK Team 6 10:00:00
VHK Team 6 10:00:00
Viacomet 10 17:00:00
Villa Zarva Running Team 7 14:25:00
Virgo.run 12 13:15:00
Viry-Vary FC 6 17:30:00
Voda Kalács 12 9:40:00
Vodafone 2 13 17:55:00
Vodafone1 5 17:55:00
VONESZO 13 4:40:00
Völgybirtok 13 10:00:00
VS Running Team 12 6:40:00
VTE 4 TESTŐR 4 14:20:00
VTError 4 14:20:00
WALMARK 11 11:50:00
Wasabi Running Team 11 4:40:00
Wavemaker Running Team 13 6:10:00
wblaw 13 13:15:00
WebEye Runners 11 10:00:00
Wesselényi 12 13:15:00
What the Fut?! 5 8:35:00
WINDOOR TEAM 10 10:00:00
WineRunners 13 16:50:00
Wonder Women 9 13:10:00
WonderMothers7 7 13:10:00
Xilán Csajok 6 13:20:00
YES,BUT NO 9 10:05:00
Zalai Földön Futók 13 17:00:00
Zalai Zsandárok 10 16:55:00
ZalaiÁmokfutók 13 15:40:00
Zalavíz 12 16:55:00
Zarándy+ 11 13:25:00
Záróbusz 5 13:25:00
Záróbusz-felvezetők ESK 4 10:15:00
ZebRun 10 6:25:00
ZenGo 13 6:30:00
ZIP 4 13:25:00
Zoo-gligeti Narutók 13 9:55:00
Zorko Legal 10 4:40:00
ZOZOTEM 6 17:15:00
Zrínyi7 8 15:20:00
Zsályaliget.hu 8 10:15:00
Zsámbék Angels 5 16:55:00
ZsenGén SzaLadunk 4 10:15:00
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfüdrőkórház 10 5:10:00
ZsUBidubidu 5 8:50:00
ZWergék 11 9:20:00
β-receptor blokkolók 10 5:05:00

 

Menü