Rajtidőpontok egyéni és 2-3-4 fős csapatverseny

Köszönjük a türelmeteket, mostantól elérhetők a rajtidőpontok!

Az egyéni verseny indulói 7:00-kor rajtolnak!
A 2 fős csapatok 7:45-kor rajtolnak!
A 3 fős csapatok 8:30-kor rajtolnak!
A RAJTOLTATÁS ELVE
A 2-3 fős csapatokat – az esélyegyenlőség biztosítása érdekében -, kategória szerint egyszerre rajtoltatjuk, így a verseny során a riválisok nyomon követése egyszerűsödik.
A 4 fős csapatok rajtoltatása, a nagylétszámos csapatokhoz hasonló rendszerben zajlik, nem tömegrajt, hanem egyéni lesz, így minden csapatról tudunk egyéni rajtfotót készíteni, amely letölthető lesz az NN Biztosító oldaláról!

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 14. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG!
MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

 

2-3-4 fős csapatok rajtbeosztása:

CSAPAT NÉV IDŐ
#nekünkelmentekhazulról 3 8:30:00
1ik Futva másik Medve 3 8:30:00
2D1F 3 8:30:00
2inRUN 2 7:45:00
3 Grácia és a hegyi Yeti 4 7:30:00
3-as pálya 3 8:30:00
4 Non Blondes 4 8:00:00
DiLi és a Mókusok 4 8:15:00
4S Fogat 4 7:50:00
A két Finucci 2 7:45:00
A két jóbarát! 2 7:45:00
A Sárkány és a Főnix 2 7:45:00
A tökös  a török az Őr meg a nö 4 7:20:00
A vörös,a barna és a szőke 3 8:30:00
Adri + 2 pasi 3 8:30:00
AFElesetréfa 4 7:25:00
AK Senica 3 8:30:00
AKG Team 2 7:45:00
Alföldi BESTiák 3 8:30:00
All-4-one 4 8:05:00
All4One 4 7:25:00
álom 2 7:45:00
Astronauták 4 7:55:00
Aszfalt malacok 4 7:10:00
Azt még nem tudjuk hogy 3 8:30:00
BAD 3 8:30:00
BAHART 2 7:45:00
Bakonyi koboldok 2 7:45:00
BalaDonnák 4 8:05:00
Balboa Vadkanok 4 8:15:00
BalóKör 4 7:50:00
Barlangimentők 3 8:30:00
Bécsi Kvartett 4 7:15:00
Bemelegítő kör 3 8:30:00
BICEG 2 7:45:00
Blades 4 8:10:00
Bogárdi Kalandorok 4 7:55:00
Boti Bandája 3 8:30:00
Botorkálók 3 8:30:00
Budella&Crazy 2 7:45:00
BünteTókör 2 7:45:00
BW4 4 7:30:00
Ceglédi Köménymag 2 7:45:00
Cofforest 2 7:45:00
crazy team 2 7:45:00
Csak 44 szigetkör 3 8:30:00
Csak Mi 2 7:45:00
CSAK1KÖR 4 7:10:00
Csepeli Csigák 3 8:30:00
Csepeli Gazellák 4 7:50:00
CSÓKARUN 3 8:30:00
Csudacsapat 3 8:30:00
CZUK-KI-NI 3 8:30:00
Da Bibere 4 8:10:00
Dér a négyzeten 2 7:45:00
Dobó 2 7:45:00
DPSE – Quattro 4 7:20:00
DS4 4 7:20:00
DXN3 3 8:30:00
Dxntrio 3 8:30:00
Egri Csillagok 3 8:30:00
Egyenfeszültség 3 8:30:00
Egykörnemkör_elsőkör 3 8:30:00
Egyszer élünk 2 7:45:00
EnciFenci 2 7:45:00
Erdőt is kerülők 4 8:00:00
EVK 4 7:10:00
Fábaszorult Férgek 2 7:45:00
Fantasztikus négyes 4 7:10:00
Fantasztikus4S 4 7:15:00
Farkasteam 2 7:45:00
Faterok 3 8:30:00
FCSCS 2 7:45:00
Fejes-Team 2 7:45:00
Feláldozhatók 4 7:55:00
FittiKétHős 2 7:45:00
FLOW – Az 5fős csapatban már nem volt hely 4 7:25:00
Fogalmunk sincs 3 8:30:00
Fogmosás Hadművelet 2 7:45:00
Forward Ever 3 8:30:00
Fótottak még 2022 3 8:30:00
Four FLOW 4 7:25:00
four fun runners 4 7:20:00
Four runners 4 7:50:00
Freerider 4 7:55:00
FRÖCCS 4 8:05:00
FUN DA RUN 2 7:45:00
FUNtastic Four 4 7:55:00
Fuss & Láss 3 8:30:00
Fuss a Jövődért Duó 2 7:45:00
Fuss GP fuss 2 7:45:00
Fussál! 3 8:30:00
79&72-210 2 7:45:00
Fussuk Körbe a Földet! 3 8:30:00
FutÁszok_ 4 8:05:00
Futcalányok TRIO 3 8:30:00
KrokodilFutás 4 7:30:00
Futó bal háromra 3 8:30:00
Futó Kaland 2.0 3 8:30:00
Futótársak 2 7:45:00
Futottak 4 7:15:00
Fűzfői öböl 3 3 8:30:00
Gá-Bor-Ász 4 8:05:00
Gazella Duó 2 7:45:00
gepárdlassúizék 2 7:45:00
Graceland 3 8:30:00
GRAPHI Runners 4 8:10:00
Green Pallet Running Team 3 8:30:00
Gurulunk 3 8:30:00
Gyere táncolj! 2 7:45:00
Hajnali részecskék 2 7:45:00
Hangonyi BódisRun SE 4 8:15:00
Haraszti ultrabolondok 3 8:30:00
hárman párban 3 8:30:00
Három muskotályos 3 8:30:00
Hedonstore 4 7:30:00
Hegyikalandok 2 7:45:00
Hegyközi Lekvárok 4 8:05:00
HERO IN 2 7:45:00
Heurókák 4 8:10:00
HILTI Pro 4 8:10:00
Hivatali patkányok 4 7:50:00
Hol a lángos? 3 8:30:00
Holló Csete Újra Száguld 3 8:30:00
Holy Fit 2 7:45:00
Hosszú Lépés 3 8:30:00
Höbör kör 2 7:45:00
HUNI.HU 4 7:10:00
Húsznegyvenkilenc 2 7:45:00
IronCats 2 7:45:00
Négy láb jó, két láb rossz 2 7:45:00
JÁSZOk 2 7:45:00
JuciÉsSzabi 2 7:45:00
Júúúj 4 7:55:00
K kommandó 4 7:30:00
KanizsaDeers 4 8:10:00
KB ODRA OPOLE & SOPRON 3 8:30:00
KEFE – N.Nulla 4 8:00:00
Kérek egy hekket! 3 8:30:00
Kérek egy lángost 3 8:30:00
Későn Ébredők 3 8:30:00
KÉTKÖRÖSÖK 2 7:45:00
kickbox 2 7:45:00
KÍNLÓDTeAM 2 7:45:00
Kis Arik 2 7:45:00
Kiugrók 2 7:45:00
Knorr Bremse Egynapos Vonat 3 8:30:00
Knorr-Bremse SzőKék 4 8:15:00
Krumplibogarak 3 8:30:00
kutyás lányok 2 7:45:00
La-La 2 7:45:00
Láb is in the air 4 8:00:00
Lábascsigák 4 7:50:00
LacaSutyi 2 7:45:00
LaFaBri2 3 8:30:00
Lake PLacid 3 8:30:00
LefutLake 2 7:45:00
Lefűrészelt Puskacső 2 – A második lövés 2 7:45:00
Lelkes Kalandorok 2 7:45:00
Luksógorok és a Luk 4 7:20:00
Maccabi VAC 4 7:25:00
Majd mi ketten 2 7:45:00
MAKIK 3 8:30:00
Makói Ászok 3 8:30:00
Makonya Running Team 4 7:10:00
Marci angyalai 2 7:45:00
mÁsNaPoSoKk#4 4 7:10:00
Megújult Csuták 4 7:25:00
Megy ez hárman is 3 8:30:00
Mészáros Benyus Team 2 7:45:00
Messze még a hajnal 3 8:30:00
Mi baj lehet?! 3 8:30:00
MindSystem Sashegyi Gepárdinák 3 8:30:00
Minőségi mutatók 4 7:25:00
Mix Evezősök 4 8:05:00
MOGYI 4 4 8:00:00
MóRun 3 8:30:00
Motiválatlanok 3 8:30:00
Nagylóki Iringók 4 7:30:00
Napkeleti bölcsek 3 8:30:00
NÉBIH KÜI 3 8:30:00
Nekünk a Balaton a RivieRUN 2 7:45:00
Neurun 4 7:55:00
NEWWAYDIET 4 7:55:00
Nyertünk volna Ellenünk is 3 8:30:00
Nyolclábú Spuritusz 4 8:05:00
OncoTeam – Quartett 4 7:10:00
OncoTeam – Ultra 2 7:45:00
Óriás nyulak 3 8:30:00
Oxygen SE 4 7:20:00
Ő+Én 2 7:45:00
Ökör-kör 2 7:45:00
Örjöngő Hörcsögök 4 7:15:00
Őrült Kaktuszok 4 7:15:00
Paksi sprint 2 7:45:00
Pannon Gekkó Team 2 7:45:00
Páratlan Páros 2 7:45:00
Párterápia 4 7:25:00
Pátkai futók 2 7:45:00
Paula és Paulina 2 7:45:00
Pécsi Gyalog Galopp Csajok 4 7:50:00
Pindúr Pandúrok 3 8:30:00
PirCsi Team 2 7:45:00
Plant Revolt Ultra 2 7:45:00
ProteinFutár Team 4 8:15:00
REMÉNYKEDŐK 2 7:45:00
Repülni roncsokat 2 7:45:00
Ricsajok 4 7:30:00
RoadRunners 3 8:30:00
Rozoga Trio 3 8:30:00
Rozsdi & Mr. Vlad 2 7:45:00
Run OKB 4 8:00:00
RunandBeer 3 8:30:00
Runbogard 2 7:45:00
Runbogárd I. 4 7:15:00
RUNdabouts1 4 8:10:00
RunHikeNoStrike 2 7:45:00
Runnabe Girlz 4 8:10:00
RunnersEdge 3 8:30:00
Running Birds 4 8:00:00
Running Contact Ultra Adventure 3 8:30:00
Running Daddies 3 8:30:00
RunningDad 4 7:55:00
Same in English 3 8:30:00
Saucony Duo 2 7:45:00
Senki kedvéért nem fékezünk 3 8:30:00
Simaliba 4 7:55:00
Sipekiek 2 7:45:00
Slow Motion 2 7:45:00
SMMR HENGER 4 7:50:00
SNAF 2 7:45:00
SONYC TEAM 2 7:45:00
Sprinter Spanok 4 7:20:00
STRUNNERS 3 8:30:00
Stunner Runners 3 8:30:00
SUB1:59 4 8:15:00
Szabsasok 4 7:15:00
Száguldás 220 felett 2 7:45:00
Szakre Kör 3 8:30:00
Szentesi Villámok 1 3 8:30:00
Szenzációs4es 4 8:00:00
Szigetközi Struccok 4 8:15:00
Szilas team 2 7:45:00
Szilvi hoz sütit 3 8:30:00
SZONDISOK 3 8:30:00
Szónikus mészárlás 4 8:10:00
Szökkenő Szőke Nők 3 8:30:00
Szuperszázas 2 7:45:00
Szuperszónikusok 2 7:45:00
Szusszanunkn egyet 2 7:45:00
T.M.O.T 4 8:00:00
Tallinn 2 7:45:00
TDR Power Fitness Team 4 7:30:00
Te akartad 2.0 2 7:45:00
TEDD KETTESBE! 2 7:45:00
Teknőckirálylányok 4 7:15:00
The men 2 7:45:00
Tibeti Farkasok 4 7:20:00
TingliTangli 4 7:15:00
TNT 3 8:30:00
ToJoTa 3.0 3 8:30:00
Tri(T)AceCMO 3 8:30:00
Trinity 3 8:30:00
TriOrczy 3 8:30:00
Tripla dinamit 3 8:30:00
UB FoKozAt 3 8:30:00
UB Harcosok 4 7:10:00
UB4RUNÖRS 4 7:20:00
Ubazzzz 4 7:50:00
UBITEAM 4 8:05:00
Ubka 3 8:30:00
Ult.run.Mv Team 4 7:15:00
UltraCimbik 2 7:45:00
UltraGáz 4 8:15:00
UltrALE 3 8:30:00
UltraLeieRun 3 8:30:00
Ultraszőkék 3 8:30:00
Útvesztő 2 7:45:00
Utyi 3 8:30:00
Vaccsuszirunáj 4 8:15:00
VACSkamati 3 8:30:00
Vadnyulak 3 8:30:00
Váltóáramlók 4 7:30:00
Varkonyisziv 3 8:30:00
Vasemberek 3 8:30:00
VeganRunners 2 7:45:00
Végre péntek! 4 7:25:00
Veled bármikor 2 7:45:00
Vénacentrum 2 7:45:00
Veresegyházi futókórus 3 8:30:00
villany-ászok 2 7:45:00
What the Fut?! 4 7:20:00
Yippy Mackók 2 4 7:10:00
Zaka 4 7:50:00
ZKP 3 8:30:00
Zolika és a kényszervállalkozók 4 8:05:00
Körömszakadtáig 2 7:45:00
Zugedzők 4 8:10:00

 

Menü