Fighters' Run Farkaskölykök Csopak - 2022 | Nevezők listája
 

# Név Születési év Kategória Nevezés állapota
1 Tóth Ádám 1986 Gyerek verseny nevezés    OK
2 Mayer Viktor 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
3 Jánszki Katalin 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
4 Bor-Szeifert Adrienn 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
5 Sövényháziné dr. Illés Dóra 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
6 Géber Anna Katalin 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
7 Bors Kevin Tibor 2009 Gyerek verseny nevezés    OK
8 Balla BENEDEK 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
9 Mácsár Nikolett 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
10 Krisztian Vajon 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
11 Mészáros-Molnár Szabina 1989 Gyerek verseny nevezés    OK
12 Tóth Bálint Attiláné 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
13 Eichinger Adrienn 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
14 Kalmár Sára 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
15 Repka Norbert 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
16 KUTI ÁRON 2008 Gyerek verseny nevezés    OK
17 Holéczy-Kőrösi Boglárka Ágnes 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
18 Éliás Gábor 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
19 Csipak Krisztina 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
20 Kuti Róbert 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
21 Fazekas Csaba 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
22 Tőzsér Gábor 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
23 Bíró Bálint Bence 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
24 Janik Zsanett 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
25 Dr. Hajnáczki Sándor 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
26 Móker Zsombor 2018 Gyerek verseny nevezés    OK
27 Fiam Tamás 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
28 Vasas Anna Luca 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
29 Miszlai Elvira 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
30 Lilla Viczián Cseh 1986 Gyerek verseny nevezés    OK
31 Gabriella Muladi-Piros 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
32 Esztergályos Bence 2009 Gyerek verseny nevezés    OK
33 Bán Rita Kitti 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
34 Kovács Gergő 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
35 Venczel Virág 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
36 Arcos Gerardo 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
37 Sittenauer André 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
38 Farkas Ádám 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
39 Gergye Szabolcs 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
40 Veldi Gábor István 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
41 Böszörményi Eszter Zoé 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
42 Udvardy Borostyán 2010 Gyerek verseny nevezés    OK
43 Gróf Krisztina 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
44 Nagy Hédi 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
45 Forgács-Hatházy Nikoletta 1991 Gyerek verseny nevezés    OK
46 Puskás Szilárd 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
47 Kovács Ágota 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
48 Király Márton 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
49 Szabó Nikoletta 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
50 Hornyák Beata 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
51 Fekete Kat 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
52 Gaál-Sánta Szilvia 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
53 Molnár Tamás 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
54 Mészáros Péter 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
55 Kovácsné Kovács Mónika 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
56 Kemény Boróka 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
57 Kiss Melinda 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
58 Kardos-Gangl Ágnes 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
59 Mazúr Károly 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
60 Pleva-Földesi Zsuzsanna 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
61 Sipos Anita 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
62 Krausz Ambrus Zoltán 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
63 Orosz Klaudia 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
64 Simon LILI 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
65 Végh Máté 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
66 Szász Eszter 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
67 Torma Tamás 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
68 Marosiné Kákonyi Dóra 1991 Gyerek verseny nevezés    OK
69 Gergics Anna 1986 Gyerek verseny nevezés    OK
70 Horváth-Tóth Hajnalka 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
71 Kis Nedda 2018 Gyerek verseny nevezés    OK
72 Bárdossy Kolos 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
73 Szalai Tamás 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
74 Borbély Tamás 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
75 Kubránszkyné Sándor Mónika 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
76 Hortobágyi Péter 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
77 Zahorán Zalán 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
78 Molnár József 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
79 Araczki Hanga Luca 2013 Gyerek verseny nevezés    OK
80 Juhász Attila 1990 Gyerek verseny nevezés    OK
81 Juhász Gábor 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
82 Hajdú Patrik 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
83 Pozderka Dávid 2014 Gyerek verseny nevezés    OK
84 Dr. Szirányi András 1973 Gyerek verseny nevezés    OK
85 Lukács Roland József 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
86 Modori Attila 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
87 Nánai Krisztián 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
88 Sterbik Monika 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
89 Perlaki Tímea 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
90 Csikósné Méhesfalvi Éva 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
91 Bencsics Balázs 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
92 Dr Ódor-Sápi Csilla 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
93 Kruchió Sára Anna 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
94 Tóth-Krisó Kitti 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
95 Tóth Bernadett 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
96 SZŐKE-LOVAS BENEDEK 2012 Gyerek verseny nevezés    OK
97 Stubendek Piroska 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
98 Pandur-Kiss Judit Erzsébet 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
99 Takacs Bálint 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
100 Oszfolk Béla 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
101 Fischer-Balogh Bernadett 1987 Gyerek verseny nevezés    OK
102 Barta-Erdélyi Zsuzsanna 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
103 Illésné Hevesi Katalin 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
104 Kálóczi Zsuzsanna 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
105 Nagy Noémi 2015 Gyerek verseny nevezés    OK
106 Czibor-Gergics Ilona 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
107 Gábornyik Loretta 2007 Gyerek verseny nevezés    OK
108 Gábor Szelényi 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
109 Tóth László Barnabás 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
110 Dezső Anita 1976 Gyerek verseny nevezés    OK
111 Dániel Bence 2016 Gyerek verseny nevezés    OK
112 Zombori János 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
113 Varhegyi Krisztian 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
114 Németh Viktória 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
115 Kernya-Németh Viktória 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
116 Illés Barbara 1989 Gyerek verseny nevezés    OK
117 Vaszkó Csaba 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
118 Bezzeg Sebastian 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
119 Palcsó Péter 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
120 Gonda Zsolt 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
121 Fehér Tamás 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
122 Parrag Edina 1978 Gyerek verseny nevezés    OK
123 Polt Dóra 1992 Gyerek verseny nevezés    OK
124 Hogenbuch Richard 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
125 Lívia Markó 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
126 Gábor Blanka 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
127 Horváth Gyula 1981 Gyerek verseny nevezés    OK
128 Csiszár Zsolt 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
129 KURUCZ JÁCINT 1979 Gyerek verseny nevezés    OK
130 Gasztonyi Abgél 2017 Gyerek verseny nevezés    OK
131 Berta Brigitta 1977 Gyerek verseny nevezés    OK
132 Soóky Renát 1985 Gyerek verseny nevezés    OK
133 Takács Attila 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
134 Kun-Szabó Judit 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
135 Kun Sebastian 1980 Gyerek verseny nevezés    OK
136 Lukács Botond 2011 Gyerek verseny nevezés    OK
137 Türk János 1974 Gyerek verseny nevezés    OK
138 Somody Mónika 1975 Gyerek verseny nevezés    OK
139 Dudas Adrienn 1982 Gyerek verseny nevezés    OK
140 Sabján György Szeverin 1984 Gyerek verseny nevezés    OK
141 Sisak Dániel 1983 Gyerek verseny nevezés    OK
142 Sebők László 1981 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
143 Gyergyay Zselyke 2014 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
144 Sipos Bernadett 1982 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
145 Király Mónika 1967 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
146 Malik Pál 1984 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
147 Bükiné Kadnár Edit 1983 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
148 Csepy Gréti 2014 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
149 Telek Tibor 1973 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
150 Szukits-Major Bettina 1990 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
151 Loboda Csaba 1979 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
152 Varga Levente 1974 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing
153 Csuzda Bogdán 2015 Gyerek verseny nevezés    folyamatban/ongoing