NN Ultrabalaton 2024 egyéni nevezés | Nevezők listája
 

# Név Születési év Kategória Nevezés állapota
1 Erős Tibor 1976 Egyéni nevezés    OK
2 Ferenczi Istvan 1977 Egyéni nevezés    OK
3 Dr. Kormos Attila 1970 Egyéni nevezés    OK
4 Bene Lilla 1993 Egyéni nevezés    OK
5 Bódis Tamás 1988 Egyéni nevezés    OK
6 Bezák Péter 1975 Egyéni nevezés    OK
7 SIMON ISTVÁN 1972 Egyéni nevezés    OK
8 Sipos Diána 1983 Egyéni nevezés    OK
9 Szűcs Lajos 1974 Egyéni nevezés    OK
10 Párkányi Róbert 1977 Egyéni nevezés    OK
11 Horváth Tamás 1986 Egyéni nevezés    OK
12 Horváth Zsolt 1977 Egyéni nevezés    OK
13 Varga Ádám 1985 Egyéni nevezés    OK
14 Óváry Gabriella 1978 Egyéni nevezés    OK
15 Varga István 1980 Egyéni nevezés    OK
16 Martin Krupička 1986 Egyéni nevezés    OK
17 Pálfi Tibor 1984 Egyéni nevezés    OK
18 Fosztó Zsolt 1970 Egyéni nevezés    OK
19 Dr. Csupor Krisztina 1976 Egyéni nevezés    OK
20 Solti Gábor 1974 Egyéni nevezés    OK
21 Kazai István 1979 Egyéni nevezés    OK
22 István Dörnyei 1974 Egyéni nevezés    OK
23 Razvan Farkas 1984 Egyéni nevezés    OK
24 Sólyom Zoltán 1972 Egyéni nevezés    OK
25 Diósi Péter 1978 Egyéni nevezés    OK
26 Máté Mónika 1979 Egyéni nevezés    OK
27 Harald Zaschka 1969 Egyéni nevezés    OK
28 Aleksey Medved 1957 Egyéni nevezés    OK
29 Radványi Alexandra 1992 Egyéni nevezés    OK
30 Mátyás Ferenc 1984 Egyéni nevezés    OK
31 Lovász Zsolt 1977 Egyéni nevezés    OK
32 Csurgai Ádám 1978 Egyéni nevezés    OK
33 BARS TAMÁS 1983 Egyéni nevezés    OK
34 Szántó Árpád 1974 Egyéni nevezés    OK
35 Jeney Gábor 1977 Egyéni nevezés    OK
36 Lénárt Csaba 1985 Egyéni nevezés    OK
37 Nagy Katalin 1979 Egyéni nevezés    OK
38 Harm Wiegers 1990 Egyéni nevezés    OK
39 Marius Bercea 1978 Egyéni nevezés    OK
40 Jose manuel Villalobos gallardo 1982 Egyéni nevezés    OK
41 Ferraro Francesca Ferraro 1991 Egyéni nevezés    OK
42 Majoross Oliver 1971 Egyéni nevezés    OK
43 Vaczkó Zsolt 1971 Egyéni nevezés    OK
44 Márkus György 1983 Egyéni nevezés    OK
45 Branislav Zigo 1973 Egyéni nevezés    OK
46 bora çoban 1977 Egyéni nevezés    OK
47 Sebastjana Nagode 1982 Egyéni nevezés    OK
48 Marko Tomic 1973 Egyéni nevezés    OK
49 Özgür Sancak 1980 Egyéni nevezés    OK
50 Fatih Tosun 1960 Egyéni nevezés    OK
51 Robert Hinterhoelzl 1967 Egyéni nevezés    OK
52 Eyal Hevroni 1973 Egyéni nevezés    OK
53 Cornel Neagu 1978 Egyéni nevezés    OK
54 Muladi Szabolcs 1971 Egyéni nevezés    OK
55 Barbai Kristóf 1990 Egyéni nevezés    OK
56 Molnár Álmos 1991 Egyéni nevezés    OK
57 Takács Krisztián Csipi 1974 Egyéni nevezés    OK
58 Elblinger Bálint 1989 Egyéni nevezés    OK
59 Nicholas Williams 1996 Egyéni nevezés    OK
60 Viktória Makai 1980 Egyéni nevezés    OK
61 Hallgató-Csík Ivett 1979 Egyéni nevezés    OK
62 Mergl Katalin 1975 Egyéni nevezés    OK
63 Mirko Bogomir Miklič 1965 Egyéni nevezés    OK
64 Pató Balázs 1977 Egyéni nevezés    OK
65 Dominik Steiner 1984 Egyéni nevezés    OK
66 Tímár Szabolcs 1978 Egyéni nevezés    OK
67 Virág Pál 1994 Egyéni nevezés    OK
68 Garai Tibor 1969 Egyéni nevezés    OK
69 Catalin Andrei Cont 1995 Egyéni nevezés    OK
70 Mórocza Andrea 1991 Egyéni nevezés    OK
71 Gubik József 1979 Egyéni nevezés    OK
72 Andra Calenic 1986 Egyéni nevezés    OK
73 LUKA VIDETIC 1984 Egyéni nevezés    OK
74 Václav Mensa 1959 Egyéni nevezés    OK
75 Késely Barnabás 1969 Egyéni nevezés    OK
76 Fridrich László 1978 Egyéni nevezés    OK
77 Váradi Bence Balázs 1994 Egyéni nevezés    OK
78 Paál Szabolcs 1978 Egyéni nevezés    OK
79 Cserpák Tamás 1978 Egyéni nevezés    OK
80 Kuchynka Aleš 1970 Egyéni nevezés    OK
81 kISS zSOLT 1962 Egyéni nevezés    OK
82 Edvard Halas 1980 Egyéni nevezés    OK
83 Misho Simeonov 1987 Egyéni nevezés    OK
84 Halász László 1978 Egyéni nevezés    OK
85 Silvia Blahušiaková 1988 Egyéni nevezés    OK
86 Svetlana Bazhenova 1972 Egyéni nevezés    OK
87 Török Árpád 1984 Egyéni nevezés    OK
88 Papp Tuma Attila 1965 Egyéni nevezés    OK
89 Bognár Ákos 1977 Egyéni nevezés    OK
90 Simen Holvik 1977 Egyéni nevezés    OK
91 Szkridon Gellért 1985 Egyéni nevezés    OK
92 Mirko Antoljak 1969 Egyéni nevezés    OK
93 Katja Lykke 1981 Egyéni nevezés    OK
94 Eszter Adam 1987 Egyéni nevezés    OK
95 Ervin Gálik 1970 Egyéni nevezés    OK
96 Diana Kampe 1974 Egyéni nevezés    OK
97 Káldi Péter 1969 Egyéni nevezés    OK
98 Fogarasi László 1982 Egyéni nevezés    OK
99 Fogarasiné Veres Krisztina 1983 Egyéni nevezés    OK
100 Tódor Kornél 2000 Egyéni nevezés    OK
101 László Kecskeméti 1972 Egyéni nevezés    OK
102 Gárdos Katalin 1983 Egyéni nevezés    OK
103 Miklós Nemes 1978 Egyéni nevezés    OK
104 Lubics György 1971 Egyéni nevezés    OK
105 Voják Tamás 1989 Egyéni nevezés    OK
106 Herédi-Szabó Péter 1981 Egyéni nevezés    OK
107 Radojčič Nejc 1985 Egyéni nevezés    OK
108 Engi Tibor 1982 Egyéni nevezés    OK
109 Papp János 1959 Egyéni nevezés    OK
110 Jan hanousek 1963 Egyéni nevezés    OK
111 Csík Tamás 1974 Egyéni nevezés    OK
112 Domen Kozjek 1975 Egyéni nevezés    OK
113 Alexander Schaap 1967 Egyéni nevezés    OK
114 Cees Heemskerk 1967 Egyéni nevezés    OK
115 Tamás Krisztián Tapír 1976 Egyéni nevezés    OK
116 Horn Zsanett 1977 Egyéni nevezés    OK
117 Bauecker Adam 1994 Egyéni nevezés    OK
118 Piotr Polak 1964 Egyéni nevezés    OK
119 Bajcsi Sándor 1956 Egyéni nevezés    OK
120 Berei Tibor László 1976 Egyéni nevezés    OK
121 Nicolae Romeo Rotarescu 1978 Egyéni nevezés    OK
122 Benjamin Reichman 1984 Egyéni nevezés    OK
123 Nejc Lovšin 1990 Egyéni nevezés    OK
124 Dimény László 1978 Egyéni nevezés    OK
125 Michal Cinciala 1973 Egyéni nevezés    OK
126 Grégory MADRID 1977 Egyéni nevezés    OK
127 Fekete Arnold “Nyúl” 1995 Egyéni nevezés    OK
128 Zöldág Barbara 1979 Egyéni nevezés    OK
129 Kiss András 1971 Egyéni nevezés    OK
130 Tóth Péter 1979 Egyéni nevezés    OK
131 Evetovics Milán 1980 Egyéni nevezés    OK
132 Oláh György 1961 Egyéni nevezés    OK
133 Tomas Vrzala 1978 Egyéni nevezés    OK
134 Illia Mishchenko 1989 Egyéni nevezés    OK
135 Gaál Ferenc 1988 Egyéni nevezés    OK
136 Barabás László 1970 Egyéni nevezés    OK
137 Szekeres Tibor 1966 Egyéni nevezés    OK
138 Veljko Jevremovic 1983 Egyéni nevezés    OK
139 Laurent PATOUILLARD 1969 Egyéni nevezés    OK
140 Christian Magadits 1971 Egyéni nevezés    OK
141 Laszlo Pop 1985 Egyéni nevezés    OK
142 BOGDAN CIOLTEA 1990 Egyéni nevezés    OK
143 Kersner Krisztina 1972 Egyéni nevezés    OK
144 Rakonczay Gábor 1981 Egyéni nevezés    OK
145 Valkai Eszter 1985 Egyéni nevezés    OK
146 Philippe POLLESEL 1970 Egyéni nevezés    OK
147 Piros Adrienn 1986 Egyéni nevezés    OK
148 Andrew Owen-Griffiths 1967 Egyéni nevezés    OK
149 Radek Hanák 1984 Egyéni nevezés    OK
150 Anthony van der Holst 1998 Egyéni nevezés    OK
151 Danijela Horvat 1977 Egyéni nevezés    OK
152 Biadasiewicz Andrzej 1963 Egyéni nevezés    OK
153 Hajtó György 1979 Egyéni nevezés    OK
154 Pēteris Cābulis 1976 Egyéni nevezés    OK
155 István Csingár 1976 Egyéni nevezés    OK
156 Zsarkó-Berta László János 1979 Egyéni nevezés    OK
157 Vadócz Péter 1970 Egyéni nevezés    OK
158 Bence Nagy 1992 Egyéni nevezés    OK
159 Sàfrány Gábor 1977 Egyéni nevezés    OK
160 Poór Péter 1989 Egyéni nevezés    OK
161 Szilágyiné dr.Tóth Tímea 1977 Egyéni nevezés    OK
162 Krisztián Lovrity 1980 Egyéni nevezés    OK
163 Alberto Mansilla 1987 Egyéni nevezés    OK
164 Korondi Áron 1978 Egyéni nevezés    OK
165 Wayne Bell 1989 Egyéni nevezés    OK
166 Bukor Bence 1995 Egyéni nevezés    OK
167 Árgyelán Krisztián 1976 Egyéni nevezés    OK
168 Zysko Tomasz 1969 Egyéni nevezés    OK
169 Szabó Zoltán István 1971 Egyéni nevezés    OK
170 Borut Siherle 1965 Egyéni nevezés    OK
171 Alma Rihtaršič 1973 Egyéni nevezés    OK
172 Mario Čeliković 1985 Egyéni nevezés    OK
173 Sélley Gábor 1975 Egyéni nevezés    OK
174 Bazsó Tibor 1970 Egyéni nevezés    OK
175 Babos Zsolt 1977 Egyéni nevezés    OK
176 Klucsár Csaba 1969 Egyéni nevezés    OK
177 Markus Opitz 1986 Egyéni nevezés    OK
178 Sanel Kurtagic 1975 Egyéni nevezés    OK
179 Ébner László 1968 Egyéni nevezés    OK
180 Hájas Attila 1974 Egyéni nevezés    OK
181 Androvics Gábor 1989 Egyéni nevezés    OK
182 Zubor Imre 1973 Egyéni nevezés    OK
183 Csákány Krisztina 1971 Egyéni nevezés    OK
184 Kolonics Tamás 1971 Egyéni nevezés    OK
185 Lajkó Csaba 1966 Egyéni nevezés    OK
186 Attila Toth 1964 Egyéni nevezés    OK
187 Thorsten Schneider 1984 Egyéni nevezés    OK
188 Seonyong Hwang 1963 Egyéni nevezés    OK
189 Nagy-Vargáné Fazekas Éva 1985 Egyéni nevezés    OK
190 Molnár Péter 1984 Egyéni nevezés    OK
191 Rudolf József 1970 Egyéni nevezés    OK
192 Repei Csilla 1971 Egyéni nevezés    OK
193 Jakab Szabolcs 1991 Egyéni nevezés    OK
194 Györfi János 1983 Egyéni nevezés    OK
195 Bencze Árpád 1973 Egyéni nevezés    OK
196 Babinyecz Tamás 1978 Egyéni nevezés    OK
197 Fülöp Nándor 1987 Egyéni nevezés    OK
198 Kuczkó Róbert 1978 Egyéni nevezés    OK
199 Lapis Zoltán 1983 Egyéni nevezés    OK
200 András Sebők 1975 Egyéni nevezés    OK
201 Ferenczik József 1978 Egyéni nevezés    OK
202 Czeglédi Csaba 1983 Egyéni nevezés    OK
203 Rácz Róbert László 1978 Egyéni nevezés    OK
204 Brian Hansen 1972 Egyéni nevezés    OK
205 Uroš Košir 1974 Egyéni nevezés    OK
206 Klaus Pirker Jørgensen 1966 Egyéni nevezés    OK
207 Farkas Zoltán Károly 1976 Egyéni nevezés    OK
208 Nagy Dóra Mária 1988 Egyéni nevezés    OK
209 Tasnadi Zoltan 1979 Egyéni nevezés    OK
210 Kiss Laci 1960 Egyéni nevezés    OK
211 Prantner Gábor 1975 Egyéni nevezés    OK
212 Resz András 1977 Egyéni nevezés    OK
213 Kozma János 1981 Egyéni nevezés    OK
214 HAEWOON JI 1959 Egyéni nevezés    OK
215 Rasim Junuzovic 1975 Egyéni nevezés    OK
216 Bakó Gábor 1968 Egyéni nevezés    OK
217 Perneki Tibor 1974 Egyéni nevezés    OK
218 Josef Gajdos 1986 Egyéni nevezés    OK
219 Fejes Tamás 1993 Egyéni nevezés    OK
220 Szőke Zsolt 1975 Egyéni nevezés    OK
221 Jeney Gábor 1977 Egyéni nevezés    OK
222 Pap Tamàs 1981 Egyéni nevezés    OK
223 Andrzej Zweglinski 1976 Egyéni nevezés    OK
224 Bíró Balázs Tibor 1973 Egyéni nevezés    OK
225 Andó Zsombor 1981 Egyéni nevezés    OK
226 Potocsnik Károly 1980 Egyéni nevezés    OK
227 Ibrányi Zoltán 1981 Egyéni nevezés    OK
228 Morten Thye 1971 Egyéni nevezés    OK
229 Fazakas István József 1984 Egyéni nevezés    OK
230 Jiri Pesek 1986 Egyéni nevezés    OK
231 Banka Balázs 1990 Egyéni nevezés    OK
232 Millei Csaba 1974 Egyéni nevezés    OK
233 Dr. Szabó Attila 1983 Egyéni nevezés    OK
234 Lukácsy Gergő 1984 Egyéni nevezés    OK
235 Keresztes Attila 1971 Egyéni nevezés    OK
236 Szàntò Sàndor 1985 Egyéni nevezés    OK
237 Vízer Dániel 1981 Egyéni nevezés    OK
238 Bakonyi András 1989 Egyéni nevezés    OK
239 Balogh Ildikó 1977 Egyéni nevezés    OK
240 Lantos János 1974 Egyéni nevezés    OK
241 Vranić Valentin 1995 Egyéni nevezés    OK
242 Molnár István 1980 Egyéni nevezés    OK
243 Benyus Péter 1978 Egyéni nevezés    OK
244 Török Bence 1992 Egyéni nevezés    OK
245 Dr. Sóki Krisztina 1978 Egyéni nevezés    OK
246 Butoracova Ivana 1980 Egyéni nevezés    OK
247 Hursán János 1983 Egyéni nevezés    OK
248 Ferenc Csehó-Kovács 1987 Egyéni nevezés    OK
249 Polgárné Mátrai Barbara 1978 Egyéni nevezés    OK
250 Lukács Krisztián 1974 Egyéni nevezés    OK
251 Haraszti Tamás 1976 Egyéni nevezés    OK
252 Fehér Tamás 1984 Egyéni nevezés    OK
253 Takács Udvari Csongor 1987 Egyéni nevezés    OK
254 Hernádi László 1976 Egyéni nevezés    OK
255 Kuzsmiczky Péter 2005 Egyéni nevezés    OK
256 Sipos Ádám 1984 Egyéni nevezés    OK
257 Görbe István 1967 Egyéni nevezés    OK
258 Sánta Norbert 1981 Egyéni nevezés    OK
259 Spisák Emil 1977 Egyéni nevezés    OK
260 Oertel Nándor 1977 Egyéni nevezés    OK
261 Hadi Attila 1975 Egyéni nevezés    OK
262 Paulovics Rebeka 1999 Egyéni nevezés    OK
263 Galina Mitricheva 1988 Egyéni nevezés    OK
264 Rajmund Budzisz 1984 Egyéni nevezés    OK
265 Falvi Tibor 1968 Egyéni nevezés    OK
266 Lukács Mihály 1970 Egyéni nevezés    OK
267 Mátyás Bence 1994 Egyéni nevezés    OK
268 Borbély Zoltán 1985 Egyéni nevezés    OK
269 Cserney Csobán Ákos 1974 Egyéni nevezés    OK
270 Pintér Balázs 1969 Egyéni nevezés    OK
271 Ludman Péter 1992 Egyéni nevezés    OK
272 János Bogár 1964 Egyéni nevezés    OK
273 Makár Tamás 1984 Egyéni nevezés    OK
274 Attila Képesi 1993 Egyéni nevezés    OK
275 Kovács Melinda 1980 Egyéni nevezés    OK
276 Papp László 1970 Egyéni nevezés    OK
277 Kéri Veronika 1985 Egyéni nevezés    OK
278 gilles pallaruelo 1963 Egyéni nevezés    OK
279 Kreszta Zoltán 1970 Egyéni nevezés    OK
280 Evetovics-Balla Hajnalka 1983 Egyéni nevezés    OK
281 Vörös Tibor 1974 Egyéni nevezés    OK
282 Turós Izabella 1973 Egyéni nevezés    OK
283 Vízkeleti Péter 1972 Egyéni nevezés    OK
284 Csete Roland 1980 Egyéni nevezés    OK
285 Koleszár Krisztián 1973 Egyéni nevezés    OK
286 Pápes Zoltán 1973 Egyéni nevezés    OK
287 kovac tibor 1972 Egyéni nevezés    OK
288 Pljesovszki Roland 1990 Egyéni nevezés    OK
289 !!!!! Teszter Bálint3 2000 Egyéni nevezés    folyamatban/ongoing